2022 FLORIDA OPEN
05/07/2022 - 05/08/2022
 
FILTERS
Event
Gender
Event Type
Division
 
 

# 2714

Court 2

Gender:MALE

Div:Dragon (6-7)

Poomsae - Open

Individual

Video Replay

GOLD
6.100
 
 
YW Aedan Lee M | 7
MOD TAEKWONDO ELITE
 

# 2715

Court 2

Gender:FEMALE

Div:Dragon (6-7)

Poomsae - Open

Individual

Video Replay

GOLD
6.867
 
 
LB Akiane Fa Ventura F | 7
DRAGON HEART TAEKWONDO ACADEMY
 

# 2716

Court 2

Gender:FEMALE

Div:Tiger (8-9)

Poomsae - Open

Individual

Video Replay

GOLD
6.300
 
 
GR Amber Sam Valios F | 9
DRAGON HEART TAEKWONDO ACADEMY
 

# 2717

Court 2

Gender:MALE

Div:Tiger (8-9)

Poomsae - Open

Individual

Video Replay

GOLD
6.733
 
 
OR Sledge Fredile M | 9
DRAGON HEART TAEKWONDO ACADEMY
 

SILVER
6.300
 
 
GR Benedict Galanza M | 9
DRAGON HEART TAEKWONDO ACADEMY
 

# 2718

Court 2

Gender:MALE

Div:Youth (10-11)

Poomsae - Open

Individual

Video Replay

GOLD
6.200
 
 
GR Andy Jamy Jardiol M | 10
DRAGON HEART TAEKWONDO ACADEMY
 

# 2724

Court 2

Gender:MALE

Div:Cadet (12-14)

Poomsae - Open

Individual

Video Replay

GOLD
6.733
 
 
DB Shane And Cristob M | 13
DRAGON HEART TAEKWONDO ACADEMY
 

SILVER
6.600
 
 
GR Ariel Berame M | 13
DRAGON HEART TAEKWONDO ACADEMY
 

# 2726

Court 2

Gender:MALE

Div:Cadet (12-14)

Poomsae - Open

Individual

Video Replay

GOLD
6.867
 
 
OR Morly Jom Brillan M | 13
DRAGON HEART TAEKWONDO ACADEMY
 

SILVER
6.800
 
 
OR Kenu Tomon M | 12
DRAGON HEART TAEKWONDO ACADEMY
 

BRONZE
6.767
 
 
OR Fredchel Cuenca M | 12
DRAGON HEART TAEKWONDO ACADEMY
 

# 2720

Court 2

Gender:FEMALE

Div:Cadet (12-14)

Poomsae - Open

Individual

Video Replay

GOLD
6.767
 
 
DB Shelliza Tuario F | 14
DRAGON HEART TAEKWONDO ACADEMY
 

SILVER
6.733
 
 
OR Cashiophe Tomon F | 13
DRAGON HEART TAEKWONDO ACADEMY
 

BRONZE
6.667
 
 
GR Ivy Louis Gloria F | 12
DRAGON HEART TAEKWONDO ACADEMY
 

BRONZE
6.467
 
 
OR Kirstine Villamo F | 14
DRAGON HEART TAEKWONDO ACADEMY
 

# 2722

Court 2

Gender:FEMALE

Div:Cadet (12-14)

Poomsae - Open

Individual

Video Replay

GOLD
6.833
 
 
BL Keith Mar Balinas F | 12
DRAGON HEART TAEKWONDO ACADEMY
 

# 2728

Court 2

Gender:MALE

Div:Cadet (12-14)

Poomsae - Open

Individual

Video Replay

GOLD
6.700
 
 
BL Paul Bene Teogang M | 12
DRAGON HEART TAEKWONDO ACADEMY
 

SILVER
6.133
 
 
BL Vince Nat Bugna M | 14
DRAGON HEART TAEKWONDO ACADEMY
 

BRONZE
5.867
 
 
2BL Raiden Garner M | 13
MOD TAEKWONDO ELITE
 

# 2733

Court 2

Gender:FEMALE

Div:Junior (15-17)

Poomsae - Open

Individual

Video Replay

GOLD
6.467
 
 
BL Tionna Al Quesada F | 16
DRAGON HEART TAEKWONDO ACADEMY
 

# 2731

Court 2

Gender:FEMALE

Div:Junior (15-17)

Poomsae - Open

Individual

Video Replay

GOLD
6.733
 
 
PU Shania Ri Flores F | 16
DRAGON HEART TAEKWONDO ACADEMY
 

SILVER
6.700
 
 
YW Zygeia Ma Banisil F | 17
DRAGON HEART TAEKWONDO ACADEMY
 

# 2734

Court 2

Gender:MALE

Div:Junior (15-17)

Poomsae - Open

Individual

Video Replay

GOLD
6.400
 
 
DB Lawrence Fredile M | 15
DRAGON HEART TAEKWONDO ACADEMY
 

# 2736

Court 2

Gender:FEMALE

Div:Under 30 (18-30)

Poomsae - Open

Individual

Video Replay

GOLD
6.800
 
 
OR Aimee Ros Nacion F | 21
DRAGON HEART TAEKWONDO ACADEMY
 

# 2689

Court 1

Gender:OPEN

Div:COMB

Level:BlackBelt

Poomsae - SpPoom

Pair

Video Replay

GOLD
6.917
 
 
BL Ana Arenas - Jacob Varney
ONG'S TAEKWONDO - OCALA
 

# 2645

Court 1

Gender:FEMALE

Div:Dragon (6-7)

Poomsae - SpPoom

Individual

Video Replay

GOLD
6.867
 
 
LB Akiane Fa Ventura F | 7
DRAGON HEART TAEKWONDO ACADEMY
 

# 2647

Court 1

Gender:FEMALE

Div:Tiger (8-9)

Poomsae - SpPoom

Individual

Video Replay

GOLD
6.084
 
 
DB Hannah Yau F | 8
MASTER PALOMA MARTIAL ARTS
 

# 2648

Court 1

Gender:FEMALE

Div:Youth (10-11)

Poomsae - SpPoom

Individual

Video Replay

GOLD
6.667
 
 
BL Imogen Shuler F | 11
ONG'S TAEKWONDO - OCALA
 

SILVER
6.083
 
 
BL Katelyn Yau F | 10
MASTER PALOMA MARTIAL ARTS
 

# 2792

Court 1

Gender:FEMALE

Div:Youth (10-11)

Poomsae - SpPoom

Individual

Video Replay

GOLD
6.833
 
 
DB Hazel Gra Danao F | 10
DRAGON HEART TAEKWONDO ACADEMY
 

# 2797

Court 1

Gender:FEMALE

Div:Cadet (12-14)

Poomsae - SpPoom

Individual

Video Replay

GOLD
6.617
 
 
DB Shelliza Tuario F | 14
DRAGON HEART TAEKWONDO ACADEMY
 

# 2791

Court 1

Gender:MALE

Div:Cadet (12-14)

Poomsae - SpPoom

Individual

Video Replay

GOLD
6.567
 
 
GR Ariel Berame M | 13
DRAGON HEART TAEKWONDO ACADEMY
 

# 2652

Court 1

Gender:MALE

Div:Cadet (12-14)

Poomsae - SpPoom

Individual

Video Replay

GOLD
6.850
 
 
BL Paul Bene Teogang M | 12
DRAGON HEART TAEKWONDO ACADEMY
 

SILVER
6.234
 
 
2BL Raiden Garner M | 13
MOD TAEKWONDO ELITE
 

# 2651

Court 1

Gender:FEMALE

Div:Cadet (12-14)

Poomsae - SpPoom

Individual

Video Replay

GOLD
6.917
 
 
BL Keith Mar Balinas F | 12
DRAGON HEART TAEKWONDO ACADEMY
 

# 2793

Court 1

Gender:FEMALE

Div:Junior (15-17)

Poomsae - SpPoom

Individual

Video Replay

GOLD
6.800
 
 
PU Shania Ri Flores F | 16
DRAGON HEART TAEKWONDO ACADEMY
 

# 2655

Court 1

Gender:FEMALE

Div:Junior (15-17)

Poomsae - SpPoom

Individual

Video Replay

GOLD
7.017
 
 
BL Margaret Saulon F | 16
DRAGON HEART TAEKWONDO ACADEMY
 

SILVER
6.900
 
 
BL Ana Arenas F | 15
ONG'S TAEKWONDO - OCALA
 

# 2657

Court 1

Gender:MALE

Div:Junior (15-17)

Poomsae - SpPoom

Individual

Video Replay

GOLD
6.850
 
 
3BL Jacob Varney M | 15
ONG'S TAEKWONDO - OCALA
 

# 2659

Court 1

Gender:MALE

Div:Under 30 (18-30)

Poomsae - SpPoom

Individual

Video Replay

GOLD
6.934
 
 
5BL yongsang you M | 29
JUNLEE TAEKWONDO
 

# 2661

Court 1

Gender:MALE

Div:Under 50 (41-50)

Poomsae - SpPoom

Individual

Video Replay

GOLD
7.184
 
 
4BL Sebastien Coppex M | 50
0-NO SCHOOL
 

SILVER
7.034
 
 
6BL DE FREITA FRANCOI M | 48
0-NO SCHOOL
 

BRONZE
6.017
 
 
BL George Gu Arsenal M | 45
ONG'S TAEKWONDO - PHL
 

# 2703

Court 1

Gender:OPEN

Div:COMB

Level:Novice

Poomsae - TrPoom

Team

Video Replay

GOLD
6.467
 
 
WH Mark Waschek - Eliza Waschek - Benjamin Waschek
FORCE OF ONE MARTIAL ARTS
 

# 2693

Court 1

Gender:OPEN

Div:COMB

Level:Novice

Poomsae - TrPoom

Pair

Video Replay

GOLD
6.633
 
 
GR Ariel Berame - Shane Andrew Cristobal
DRAGON HEART TAEKWONDO ACADEMY
 

SILVER
6.467
 
 
WH Brandy Bermudez - Nicholas Bermudez
ONG'S TAEKWONDO - SEBRINGS
 

BRONZE
6.133
 
 
YW Oakley Marcum - Cameron Linscomb
FORCE OF ONE MARTIAL ARTS
 

# 2704

Court 1

Gender:OPEN

Div:COMB

Level:Advanced

Poomsae - TrPoom

Team


GOLD
6.367
 
 
DB Liam Oates - Kruz Jackman - Ryan Ho
FORCE OF ONE MARTIAL ARTS
 

# 2696

Court 1

Gender:OPEN

Div:COMB

Level:Advanced

Poomsae - TrPoom

Pair

Video Replay

GOLD
6.767
 
 
DB Xeanne Xoe Azucena - Shelliza Mae Tuario
DRAGON HEART TAEKWONDO ACADEMY
 

SILVER
6.500
 
 
LB Hazel Grace Danao - Rhian Saulon
DRAGON HEART TAEKWONDO ACADEMY
 

# 2699

Court 1

Gender:OPEN

Div:COMB

Level:BlackBelt

Poomsae - TrPoom

Pair

Video Replay

GOLD
6.767
 
 
BL Xedge Eiron Azucena - Tionna Althea Liv Quesada
DRAGON HEART TAEKWONDO ACADEMY
 

SILVER
6.433
 
 
BL Lucas Gonzalez - Joaquin Gonzalez
ONG'S TAEKWONDO - OCALA
 

# 2713

Court 1

Gender:MALE

Div:Little Jins (3-5)

Poomsae - TrPoom

Individual

Video Replay

GOLD
5.467
 
 
WH Richard Formel M | 5
EXTREME TKD
 

# 2712

Court 1

Gender:FEMALE

Div:Little Jins (3-5)

Poomsae - TrPoom

Individual

Video Replay

GOLD
5.567
 
 
PU Abigail Goodwin F | 5
ONG'S TAEKWONDO - OCALA
 

# 2642

Court 1

Gender:FEMALE

Div:Dragon (6-7)

Poomsae - TrPoom

Individual

Video Replay

GOLD
6.667
 
 
WH Nathalea Wilson F | 7
ONG'S TAEKWONDO - OCALA
 

SILVER
6.467
 
 
WH Kaylie Groupp F | 7
FORCE OF ONE MARTIAL ARTS
 

# 2692

Court 1

Gender:FEMALE

Div:Dragon (6-7)

Poomsae - TrPoom

Individual

Video Replay

GOLD
6.900
 
 
LB Akiane Fa Ventura F | 7
DRAGON HEART TAEKWONDO ACADEMY
 

# 2649

Court 1

Gender:MALE

Div:Dragon (6-7)

Poomsae - TrPoom

Individual

Video Replay

GOLD
6.567
 
 
YW Charles Fowler M | 6
ONG'S TAEKWONDO - OCALA
 

# 2646

Court 1

Gender:MALE

Div:Dragon (6-7)

Poomsae - TrPoom

Individual

Video Replay

GOLD
6.600
 
 
YW Aedan Lee M | 7
MOD TAEKWONDO ELITE
 

SILVER
6.400
 
 
WH Breyden Linscom M | 6
FORCE OF ONE MARTIAL ARTS
 

# 2643

Court 1

Gender:FEMALE

Div:Dragon (6-7)

Poomsae - TrPoom

Individual

Video Replay

GOLD
6.500
 
 
PU Amarah Adil F | 7
ONG'S TAEKWONDO - OCALA
 

# 2650

Court 1

Gender:MALE

Div:Dragon (6-7)

Poomsae - TrPoom

Individual

Video Replay

GOLD
6.500
 
 
DB Liam Oates M | 7
FORCE OF ONE MARTIAL ARTS
 

SILVER
6.433
 
 
DB Carson Oliver M | 7
ONG'S TAEKWONDO - OCALA
 

BRONZE
6.400
 
 
DB Drake Guthrie M | 6
FORCE OF ONE MARTIAL ARTS
 

# 2664

Court 1

Gender:FEMALE

Div:Tiger (8-9)

Poomsae - TrPoom

Individual

Video Replay

GOLD
6.233
 
 
DB Grace Nations F | 9
FORCE OF ONE MARTIAL ARTS
 

# 2653

Court 1

Gender:MALE

Div:Tiger (8-9)

Poomsae - TrPoom

Individual

Video Replay

GOLD
6.600
 
 
YW Ramses Arroyo- M | 9
ONG'S TAEKWONDO - SEBRINGS
 

SILVER
6.500
 
 
YW Oakley Marcum M | 8
FORCE OF ONE MARTIAL ARTS
 

BRONZE
6.433
 
 
YW Cameron Linscom M | 9
FORCE OF ONE MARTIAL ARTS
 

# 2654

Court 1

Gender:MALE

Div:Tiger (8-9)

Poomsae - TrPoom

Individual

Video Replay

GOLD
7.100
 
 
OR Sledge Fredile M | 9
DRAGON HEART TAEKWONDO ACADEMY
 

SILVER
6.433
 
 
OR Samuel Freimut M | 9
ONG'S TAEKWONDO - SEBRINGS
 

# 2656

Court 1

Gender:MALE

Div:Tiger (8-9)

Poomsae - TrPoom

Individual

Video Replay

GOLD
6.667
 
 
GR Benedict Galanza M | 9
DRAGON HEART TAEKWONDO ACADEMY
 

SILVER
6.500
 
 
PU Derek Bugauis M | 9
ONG'S TAEKWONDO - OCALA
 

# 2658

Court 1

Gender:MALE

Div:Tiger (8-9)

Poomsae - TrPoom

Individual

Video Replay

GOLD
6.367
 
 
DB Ryan Ho M | 9
FORCE OF ONE MARTIAL ARTS
 

SILVER
6.333
 
 
DB Kruz Jackman M | 8
FORCE OF ONE MARTIAL ARTS
 

# 2795

Court 1

Gender:FEMALE

Div:Tiger (8-9)

Poomsae - TrPoom

Individual

Video Replay

GOLD
5.700
 
 
OR Emily Freimut F | 8
ONG'S TAEKWONDO - SEBRINGS
 

# 2665

Court 1

Gender:FEMALE

Div:Tiger (8-9)

Poomsae - TrPoom

Individual

Video Replay

GOLD
6.500
 
 
DB Hannah Yau F | 8
MASTER PALOMA MARTIAL ARTS
 

SILVER
6.400
 
 
RD Isabella Valenti F | 8
ONG'S TAEKWONDO - SEBRINGS
 

BRONZE
6.367
 
 
RD Isla DeBerry F | 8
ONG'S TAEKWONDO - OCALA
 

# 2660

Court 1

Gender:MALE

Div:Tiger (8-9)

Poomsae - TrPoom

Individual

Video Replay

GOLD
6.367
 
 
BL Kane Carter M | 9
OTA CHICAGO
 

# 2663

Court 1

Gender:FEMALE

Div:Tiger (8-9)

Poomsae - TrPoom

Individual

Video Replay

GOLD
6.200
 
 
GR Amber Sam Valios F | 9
DRAGON HEART TAEKWONDO ACADEMY
 

SILVER
5.400
 
 
PU Aria Goodwin F | 8
ONG'S TAEKWONDO - OCALA
 

# 2662

Court 1

Gender:FEMALE

Div:Tiger (8-9)

Poomsae - TrPoom

Individual

Video Replay

GOLD
6.633
 
 
WH Lily Victori F | 9
ONG'S TAEKWONDO - PHL
 

SILVER
6.333
 
 
WH Eliza Waschek F | 8
FORCE OF ONE MARTIAL ARTS
 

# 2666

Court 1

Gender:MALE

Div:Youth (10-11)

Poomsae - TrPoom

Individual

Video Replay

GOLD
7.367
 
 
PU Kris Horvat M | 11
RED POWER TAEKWONDO
 

SILVER
6.300
 
 
GR Andy Jamy Jardiol M | 10
DRAGON HEART TAEKWONDO ACADEMY
 

BRONZE
6.033
 
 
PU Zachary Zhu M | 10
ONG'S TAEKWONDO - OCALA
 

BRONZE
5.800
 
 
PU Ryan Iverson M | 10
ONG'S TAEKWONDO - OCALA
 

# 2674

Court 1

Gender:FEMALE

Div:Youth (10-11)

Poomsae - TrPoom

Individual

Video Replay

GOLD
6.200
 
 
RD Halena Martine F | 11
KANG'S TAEKWONDO ACADEMY
 

SILVER
6.167
 
 
BR Mary Harding F | 11
FORCE OF ONE MARTIAL ARTS
 

# 2677

Court 1

Gender:FEMALE

Div:Youth (10-11)

Poomsae - TrPoom

Individual

Video Replay

GOLD
6.733
 
 
BL Imogen Shuler F | 11
ONG'S TAEKWONDO - OCALA
 

SILVER
6.233
 
 
BL Katelyn Yau F | 10
MASTER PALOMA MARTIAL ARTS
 

BRONZE
6.100
 
 
BL Katie Stango F | 11
FORCE OF ONE MARTIAL ARTS
 

# 2675

Court 1

Gender:FEMALE

Div:Youth (10-11)

Poomsae - TrPoom

Individual

Video Replay

GOLD
6.367
 
 
RD Italia Gibson F | 11
FORCE OF ONE MARTIAL ARTS
 

SILVER
6.067
 
 
RD Gabriela Mrozek F | 10
OTA CHICAGO
 

# 2798

Court 1

Gender:FEMALE

Div:Youth (10-11)

Poomsae - TrPoom

Individual

Video Replay

GOLD
6.267
 
 
GR Elana Mae Victori F | 11
ONG'S TAEKWONDO - PHL
 

# 2672

Court 1

Gender:MALE

Div:Youth (10-11)

Poomsae - TrPoom

Individual

Video Replay

GOLD
6.433
 
 
BL Lucas Gonzale M | 11
ONG'S TAEKWONDO - OCALA
 

SILVER
6.267
 
 
BL Nicholas Vitale M | 11
FORCE OF ONE MARTIAL ARTS
 

BRONZE
6.200
 
 
BL Ben Lee M | 11
OTA CHICAGO
 

BRONZE
6.100
 
 
BL Connor Ong M | 10
OTA CHICAGO
 

# 2799

Court 1

Gender:FEMALE

Div:Youth (10-11)

Poomsae - TrPoom

Individual

Video Replay

GOLD
6.333
 
 
LB Rhian Saulon F | 11
DRAGON HEART TAEKWONDO ACADEMY
 

SILVER
6.233
 
 
DB Hazel Gra Danao F | 10
DRAGON HEART TAEKWONDO ACADEMY
 

BRONZE
5.567
 
 
DB Stephanee Nations F | 10
FORCE OF ONE MARTIAL ARTS
 

# 2669

Court 1

Gender:MALE

Div:Youth (10-11)

Poomsae - TrPoom

Individual

Video Replay

GOLD
6.367
 
 
RD David Iordach M | 10
ONG'S TAEKWONDO - OCALA
 

SILVER
6.333
 
 
RD Jaxson Warneck M | 10
FORCE OF ONE MARTIAL ARTS
 

BRONZE
6.233
 
 
RD Dermot Garrity M | 10
FORCE OF ONE MARTIAL ARTS
 

BRONZE
6.100
 
 
RD Aiden Warneck M | 11
FORCE OF ONE MARTIAL ARTS
 

# 2668

Court 1

Gender:MALE

Div:Youth (10-11)

Poomsae - TrPoom

Individual

Video Replay

GOLD
6.967
 
 
DB JASON VIN VELASCO M | 11
WILDCATS TAEKWONDO
 

SILVER
5.567
 
 
DB James Stahura M | 10
FORCE OF ONE MARTIAL ARTS
 

# 2667

Court 1

Gender:MALE

Div:Youth (10-11)

Poomsae - TrPoom

Individual

Video Replay

GOLD
6.733
 
 
LB King Veen Cañete M | 11
DRAGON HEART TAEKWONDO ACADEMY
 

SILVER
5.667
 
 
LB Anthony Swiercz M | 10
OTA CHICAGO
 

# 2706

Court 1

Gender:MALE

Div:Cadet (12-14)

Poomsae - TrPoom

Individual

Video Replay

GOLD
7.067
 
 
GR Ariel Berame M | 13
DRAGON HEART TAEKWONDO ACADEMY
 

SILVER
6.167
 
 
GR Santiago Semprun M | 14
ONG'S TAEKWONDO - OCALA
 

BRONZE
6.133
 
 
PU Addison Dejesus M | 12
ONG'S TAEKWONDO - OCALA
 

# 2711

Court 1

Gender:MALE

Div:Cadet (12-14)

Poomsae - TrPoom

Individual

Video Replay

GOLD
6.367
 
 
3BL Kyle Ong M | 13
OTA CHICAGO
 

SILVER
6.200
 
 
BL Jeffrey Lin M | 12
OTA CHICAGO
 

# 2710

Court 1

Gender:MALE

Div:Cadet (12-14)

Poomsae - TrPoom

Individual

Video Replay

GOLD
6.533
 
 
BL Chase Freimut M | 13
ONG'S TAEKWONDO - SEBRINGS
 

SILVER
6.467
 
 
2BL Raiden Garner M | 13
MOD TAEKWONDO ELITE
 

BRONZE
6.367
 
 
BL Colton Crews M | 12
ONG'S TAEKWONDO - OCALA
 

BRONZE
6.300
 
 
BL Lenny Diaz M | 12
FORCE OF ONE MARTIAL ARTS
 

# 2709

Court 1

Gender:MALE

Div:Cadet (12-14)

Poomsae - TrPoom

Individual

Video Replay

GOLD
6.967
 
 
BL Paul Bene Teogang M | 12
DRAGON HEART TAEKWONDO ACADEMY
 

SILVER
6.333
 
 
BL Joaquin Gonzale M | 12
ONG'S TAEKWONDO - OCALA
 

BRONZE
6.333
 
 
BL Vince Nat Bugna M | 14
DRAGON HEART TAEKWONDO ACADEMY
 

BRONZE
6.233
 
 
BL Aashman Datta M | 13
OTA CHICAGO
 

# 2694

Court 1

Gender:FEMALE

Div:Cadet (12-14)

Poomsae - TrPoom

Individual

Video Replay

GOLD
7.000
 
 
GR Ivy Louis Gloria F | 12
DRAGON HEART TAEKWONDO ACADEMY
 

# 2695

Court 1

Gender:FEMALE

Div:Cadet (12-14)

Poomsae - TrPoom

Individual

Video Replay

GOLD
7.000
 
 
DB Neeve Jol Cañete F | 14
DRAGON HEART TAEKWONDO ACADEMY
 

SILVER
6.100
 
 
DB Victoria Duchemi F | 12
FORCE OF ONE MARTIAL ARTS
 

# 2683

Court 1

Gender:FEMALE

Div:Cadet (12-14)

Poomsae - TrPoom

Individual

Video Replay

GOLD
6.933
 
 
OR Cashiophe Tomon F | 13
DRAGON HEART TAEKWONDO ACADEMY
 

SILVER
6.633
 
 
OR Kirstine Villamo F | 14
DRAGON HEART TAEKWONDO ACADEMY
 

# 2698

Court 1

Gender:FEMALE

Div:Cadet (12-14)

Poomsae - TrPoom

Individual

Video Replay

GOLD
6.100
 
 
RD Angelina Hudz F | 12
OTA CHICAGO
 

# 2700

Court 1

Gender:FEMALE

Div:Cadet (12-14)

Poomsae - TrPoom

Individual

Video Replay

GOLD
7.033
 
 
BL Keith Mar Balinas F | 12
DRAGON HEART TAEKWONDO ACADEMY
 

# 2701

Court 1

Gender:FEMALE

Div:Cadet (12-14)

Poomsae - TrPoom

Individual

Video Replay

GOLD
6.200
 
 
2BL Manaswini Ramaswa F | 12
OTA CHICAGO
 

# 2702

Court 1

Gender:MALE

Div:Cadet (12-14)

Poomsae - TrPoom

Individual

Video Replay

GOLD
7.000
 
 
OR Kenu Tomon M | 12
DRAGON HEART TAEKWONDO ACADEMY
 

SILVER
6.733
 
 
OR Morly Jom Brillan M | 13
DRAGON HEART TAEKWONDO ACADEMY
 

BRONZE
6.233
 
 
YW Mathew Fowler M | 13
ONG'S TAEKWONDO - OCALA
 

BRONZE
6.233
 
 
YW George Kokakis M | 14
ONG'S TAEKWONDO - OCALA
 

# 2697

Court 1

Gender:FEMALE

Div:Cadet (12-14)

Poomsae - TrPoom

Individual

Video Replay

GOLD
6.933
 
 
DB Shelliza Tuario F | 14
DRAGON HEART TAEKWONDO ACADEMY
 

SILVER
6.900
 
 
DB Xeanne Xo Azucena F | 13
DRAGON HEART TAEKWONDO ACADEMY
 

# 2705

Court 1

Gender:MALE

Div:Cadet (12-14)

Poomsae - TrPoom

Individual

Video Replay

GOLD
6.700
 
 
OR Fredchel Cuenca M | 12
DRAGON HEART TAEKWONDO ACADEMY
 

SILVER
6.267
 
 
YW Giovanni Arroyo M | 12
ONG'S TAEKWONDO - SEBRINGS
 

# 2707

Court 1

Gender:MALE

Div:Cadet (12-14)

Poomsae - TrPoom

Individual

Video Replay

GOLD
6.800
 
 
DB Shane And Cristob M | 13
DRAGON HEART TAEKWONDO ACADEMY
 

# 2708

Court 1

Gender:MALE

Div:Cadet (12-14)

Poomsae - TrPoom

Individual

Video Replay

GOLD
5.567
 
 
RD Andrew Stahura M | 14
FORCE OF ONE MARTIAL ARTS
 

SILVER
5.333
 
 
RD Richard Stahura M | 13
FORCE OF ONE MARTIAL ARTS
 

# 2727

Court 1

Gender:FEMALE

Div:Junior (15-17)

Poomsae - TrPoom

Individual

Video Replay

GOLD
6.733
 
 
YW Zygeia Ma Banisil F | 17
DRAGON HEART TAEKWONDO ACADEMY
 

SILVER
6.300
 
 
YW Kristen Fowler F | 15
ONG'S TAEKWONDO - OCALA
 

# 2729

Court 1

Gender:FEMALE

Div:Junior (15-17)

Poomsae - TrPoom

Individual

Video Replay

GOLD
7.033
 
 
PU Shania Ri Flores F | 16
DRAGON HEART TAEKWONDO ACADEMY
 

SILVER
6.133
 
 
GR Maja Petrovi F | 15
OTA CHICAGO
 

# 2732

Court 1

Gender:FEMALE

Div:Junior (15-17)

Poomsae - TrPoom

Individual

Video Replay

GOLD
6.267
 
 
4BL Olivia Jablons F | 17
OTA CHICAGO
 

# 2730

Court 1

Gender:FEMALE

Div:Junior (15-17)

Poomsae - TrPoom

Individual

Video Replay

GOLD
7.133
 
 
BL Margaret Saulon F | 16
DRAGON HEART TAEKWONDO ACADEMY
 

SILVER
6.833
 
 
BL Ana Arenas F | 15
ONG'S TAEKWONDO - OCALA
 

BRONZE
6.700
 
 
BL Tionna Al Quesada F | 16
DRAGON HEART TAEKWONDO ACADEMY
 

BRONZE
6.400
 
 
BL Samantha Cruz F | 15
ONG'S TAEKWONDO - SEBRINGS
 

# 2725

Court 1

Gender:MALE

Div:Junior (15-17)

Poomsae - TrPoom

Individual

Video Replay

GOLD
6.200
 
 
3BL Vageesh Ramaswa M | 16
OTA CHICAGO
 

# 2723

Court 1

Gender:MALE

Div:Junior (15-17)

Poomsae - TrPoom

Individual

Video Replay

GOLD
6.867
 
 
3BL Jacob Varney M | 15
ONG'S TAEKWONDO - OCALA
 

SILVER
6.133
 
 
2BL Dimitri Hudz M | 15
OTA CHICAGO
 

# 2721

Court 1

Gender:MALE

Div:Junior (15-17)

Poomsae - TrPoom

Individual

Video Replay

GOLD
6.967
 
 
BL Xedge Eir Azucena M | 17
DRAGON HEART TAEKWONDO ACADEMY
 

SILVER
6.533
 
 
BL Brodric Reed M | 16
ONG'S TAEKWONDO - OCALA
 

BRONZE
6.167
 
 
2BL Skylar Murray M | 16
FORCE OF ONE MARTIAL ARTS
 

# 2719

Court 1

Gender:MALE

Div:Junior (15-17)

Poomsae - TrPoom

Individual

Video Replay

GOLD
6.767
 
 
DB Lawrence Fredile M | 15
DRAGON HEART TAEKWONDO ACADEMY
 

# 2735

Court 1

Gender:FEMALE

Div:Under 30 (18-30)

Poomsae - TrPoom

Individual

Video Replay

GOLD
6.933
 
 
OR Aimee Ros Nacion F | 21
DRAGON HEART TAEKWONDO ACADEMY
 

# 2737

Court 1

Gender:FEMALE

Div:Under 30 (18-30)

Poomsae - TrPoom

Individual

Video Replay

GOLD
6.800
 
 
DB Shannon Masden F | 28
ONG'S TAEKWONDO - OCALA
 

# 2739

Court 1

Gender:MALE

Div:Under 40 (31-40)

Poomsae - TrPoom

Individual

Video Replay

GOLD
6.333
 
 
BL Maxwell Metallo M | 32
OTA CHICAGO
 

# 2738

Court 1

Gender:FEMALE

Div:Under 40 (31-40)

Poomsae - TrPoom

Individual

Video Replay

GOLD
6.400
 
 
BR Brandy Bermude F | 34
ONG'S TAEKWONDO - SEBRINGS
 

SILVER
6.067
 
 
RD Kymber Nations F | 33
FORCE OF ONE MARTIAL ARTS
 

# 2794

Court 1

Gender:MALE

Div:Under 40 (31-40)

Poomsae - TrPoom

Individual

Video Replay

GOLD
6.500
 
 
WH Nicholas Bermude M | 34
ONG'S TAEKWONDO - SEBRINGS
 

# 2740

Court 1

Gender:FEMALE

Div:Under 50 (41-50)

Poomsae - TrPoom

Individual

Video Replay

GOLD
6.433
 
 
5BL Jennifer Davis F | 42
FORCE OF ONE MARTIAL ARTS
 

# 2741

Court 1

Gender:MALE

Div:Under 50 (41-50)

Poomsae - TrPoom

Individual

Video Replay

GOLD
6.667
 
 
BL George Gu Arsenal M | 45
ONG'S TAEKWONDO - PHL
 

SILVER
6.300
 
 
BL Douglas Yau M | 44
MASTER PALOMA MARTIAL ARTS
 

BRONZE
6.000
 
 
2BL Marlon Garcia M | 45
BATANGAS TAEKWONDO
 

# 2742

Court 1

Gender:MALE

Div:Under 50 (41-50)

Poomsae - TrPoom

Individual

Video Replay

GOLD
7.167
 
 
6BL DE FREITA FRANCOI M | 48
0-NO SCHOOL
 

# 2743

Court 1

Gender:FEMALE

Div:Under 60 (51-60)

Poomsae - TrPoom

Individual

Video Replay

GOLD
6.567
 
 
WH Angela Ong F | 52
ONG'S TAEKWONDO - PHL
 

# 2744

Court 1

Gender:FEMALE

Div:Under 65 (61-65)

Poomsae - TrPoom

Individual

Video Replay

GOLD
6.300
 
 
BL Deborah Hearin F | 64
ONG'S TAEKWONDO - SEBRINGS
 

# 2787

Court 2

Gender:FEMALE

Div:Little Jins (3-5)

SpeedKicking

Video Replay

GOLD
4.993
 
 
YW Jordyn Linthic F | 5
EXTREME TKD
 

SILVER
4.720
 
 
PU Abigail Goodwin F | 5
ONG'S TAEKWONDO - OCALA
 

BRONZE
4.693
 
 
YW Delilah Santiag F | 3
EXTREME TKD
 

# 2678

Court 2

Gender:MALE

Div:Dragon (6-7)

Weapons

Video Replay

GOLD
6.133
 
 
YW Aedan Lee M | 7
MOD TAEKWONDO ELITE
 

# 2786

Court 2

Gender:FEMALE

Div:Dragon (6-7)

SpeedKicking

Video Replay

GOLD
5.680
 
 
DB Alicia Iordach F | 6
ONG'S TAEKWONDO - OCALA
 

SILVER
5.620
 
 
PU Amarah Adil F | 7
ONG'S TAEKWONDO - OCALA
 

# 2783

Court 2

Gender:MALE

Div:Dragon (6-7)

SpeedKicking

Video Replay

GOLD
5.753
 
 
WH Donovan Richard M | 7
EXTREME TKD
 

SILVER
5.287
 
 
WH Mako Jalloh M | 7
EXTREME TKD
 

BRONZE
5.140
 
 
WH Breyden Linscom M | 6
FORCE OF ONE MARTIAL ARTS
 

# 2767

Court 2

Gender:MALE

Div:Dragon (6-7)

Virtual Sparring

Video Replay

GOLD
5.471
 
 
DB Liam Oates M | 7
FORCE OF ONE MARTIAL ARTS
 

SILVER
5.075
 
 
DB Drake Guthrie M | 6
FORCE OF ONE MARTIAL ARTS
 

# 2784

Court 2

Gender:MALE

Div:Dragon (6-7)

SpeedKicking

Video Replay

GOLD
6.287
 
 
DB Carson Oliver M | 7
ONG'S TAEKWONDO - OCALA
 

SILVER
5.933
 
 
DB Drake Guthrie M | 6
FORCE OF ONE MARTIAL ARTS
 

BRONZE
5.847
 
 
DB Liam Oates M | 7
FORCE OF ONE MARTIAL ARTS
 

# 2785

Court 2

Gender:FEMALE

Div:Dragon (6-7)

SpeedKicking

Video Replay

GOLD
5.953
 
 
WH Nathalea Wilson F | 7
ONG'S TAEKWONDO - OCALA
 

SILVER
5.167
 
 
WH Kaylie Groupp F | 7
FORCE OF ONE MARTIAL ARTS
 

# 2685

Court 2

Gender:FEMALE

Div:Dragon (6-7)

Breakings

Video Replay

GOLD
6.367
 
 
YW Emily Arauz F | 7
0-NO SCHOOL
 

# 2670

Court 2

Gender:FEMALE

Div:Dragon (6-7)

Weapons

Video Replay

GOLD
6.367
 
 
LB Akiane Fa Ventura F | 7
DRAGON HEART TAEKWONDO ACADEMY
 

# 2778

Court 2

Gender:FEMALE

Div:Tiger (8-9)

SpeedKicking

Video Replay

GOLD
6.133
 
 
PU Aria Goodwin F | 8
ONG'S TAEKWONDO - OCALA
 

SILVER
5.967
 
 
RD Isla DeBerry F | 8
ONG'S TAEKWONDO - OCALA
 

# 2766

Court 2

Gender:MALE

Div:Tiger (8-9)

Virtual Sparring

Video Replay

GOLD
6.128
 
 
BL Jacob Folino M | 8
ONG'S TAEKWONDO - OCALA
 

# 2765

Court 2

Gender:MALE

Div:Tiger (8-9)

Virtual Sparring

Video Replay

GOLD
5.788
 
 
RD Suveer Kandru M | 8
ONG'S TAEKWONDO - OCALA
 

SILVER
5.096
 
 
DB Ryan Ho M | 9
FORCE OF ONE MARTIAL ARTS
 

BRONZE
4.859
 
 
DB Kruz Jackman M | 8
FORCE OF ONE MARTIAL ARTS
 

# 2781

Court 2

Gender:MALE

Div:Tiger (8-9)

SpeedKicking

Video Replay

GOLD
6.233
 
 
RD Suveer Kandru M | 8
ONG'S TAEKWONDO - OCALA
 

SILVER
5.840
 
 
DB Ryan Ho M | 9
FORCE OF ONE MARTIAL ARTS
 

BRONZE
5.727
 
 
BR Houston Porter M | 8
ONG'S TAEKWONDO - OCALA
 

# 2687

Court 2

Gender:MALE

Div:Tiger (8-9)

Breakings

Video Replay

GOLD
6.433
 
 
DB Elijan Welch M | 9
ONG'S TAEKWONDO - OCALA
 

SILVER
6.267
 
 
YW Isaiah Arauz M | 9
0-NO SCHOOL
 

# 2788

Court 2

Gender:MALE

Div:Tiger (8-9)

SpeedKicking

Video Replay

GOLD
5.560
 
 
GR Radcliffe Chong M | 8
JS LAYUG PATRIOTS
 

# 2789

Court 2

Gender:FEMALE

Div:Tiger (8-9)

SpeedKicking

Video Replay

GOLD
5.600
 
 
YW Shanelle Lim F | 9
JS LAYUG PATRIOTS
 

# 2779

Court 2

Gender:MALE

Div:Tiger (8-9)

SpeedKicking

Video Replay

GOLD
6.793
 
 
OR Samuel Freimut M | 9
ONG'S TAEKWONDO - SEBRINGS
 

SILVER
6.673
 
 
YW Ramses Arroyo- M | 9
ONG'S TAEKWONDO - SEBRINGS
 

BRONZE
6.160
 
 
YW Cameron Linscom M | 9
FORCE OF ONE MARTIAL ARTS
 

BRONZE
5.393
 
 
YW Oakley Marcum M | 8
FORCE OF ONE MARTIAL ARTS
 

# 2780

Court 2

Gender:MALE

Div:Tiger (8-9)

SpeedKicking

Video Replay

GOLD
6.587
 
 
PU Derek Bugauis M | 9
ONG'S TAEKWONDO - OCALA
 

SILVER
5.873
 
 
DB Elijan Welch M | 9
ONG'S TAEKWONDO - OCALA
 

BRONZE
5.467
 
 
DB Kruz Jackman M | 8
FORCE OF ONE MARTIAL ARTS
 

# 2777

Court 2

Gender:FEMALE

Div:Tiger (8-9)

SpeedKicking

Video Replay

GOLD
6.387
 
 
OR Emily Freimut F | 8
ONG'S TAEKWONDO - SEBRINGS
 

SILVER
6.033
 
 
WH Lily Victori F | 9
ONG'S TAEKWONDO - PHL
 

BRONZE
5.800
 
 
WH Kamila Romero F | 8
EXTREME TKD
 

# 2782

Court 2

Gender:MALE

Div:Tiger (8-9)

SpeedKicking

Video Replay

GOLD
7.276
 
 
BL Jacob Folino M | 8
ONG'S TAEKWONDO - OCALA
 

SILVER
7.038
 
 
BL Kane Carter M | 9
OTA CHICAGO
 

# 2790

Court 2

Gender:MALE

Div:Tiger (8-9)

SpeedKicking

Video Replay

GOLD
7.547
 
 
DB Adam Horodec M | 9
OTA CHICAGO
 

# 2772

Court 2

Gender:MALE

Div:Youth (10-11)

SpeedKicking

Video Replay

GOLD
7.681
 
 
BL Sean Bailey M | 11
ONG'S TAEKWONDO - OCALA
 

SILVER
6.457
 
 
BL Lucas Gonzale M | 11
ONG'S TAEKWONDO - OCALA
 

BRONZE
6.205
 
 
BL Alex Horodec M | 11
OTA CHICAGO
 

# 2773

Court 2

Gender:MALE

Div:Youth (10-11)

SpeedKicking

Video Replay

GOLD
8.090
 
 
BL Noah Kim M | 10
ONG'S TAEKWONDO - OCALA
 

SILVER
8.033
 
 
BL Connor Ong M | 10
OTA CHICAGO
 

BRONZE
8.029
 
 
BL Ben Lee M | 11
OTA CHICAGO
 

BRONZE
7.600
 
 
BL Nicholas Vitale M | 11
FORCE OF ONE MARTIAL ARTS
 

# 2776

Court 2

Gender:FEMALE

Div:Youth (10-11)

SpeedKicking

Video Replay

GOLD
7.419
 
 
BL Katie Stango F | 11
FORCE OF ONE MARTIAL ARTS
 

# 2775

Court 2

Gender:FEMALE

Div:Youth (10-11)

SpeedKicking

Video Replay

GOLD
7.320
 
 
RD Gabriela Mrozek F | 10
OTA CHICAGO
 

SILVER
5.680
 
 
RD Italia Gibson F | 11
FORCE OF ONE MARTIAL ARTS
 

BRONZE
5.513
 
 
BR Mary Harding F | 11
FORCE OF ONE MARTIAL ARTS
 

# 2761

Court 2

Gender:MALE

Div:Youth (10-11)

Virtual Sparring

Video Replay

GOLD
5.025
 
 
DB James Stahura M | 10
FORCE OF ONE MARTIAL ARTS
 

# 2769

Court 2

Gender:MALE

Div:Youth (10-11)

SpeedKicking

Video Replay

GOLD
6.740
 
 
PU Zachary Zhu M | 10
ONG'S TAEKWONDO - OCALA
 

SILVER
6.227
 
 
PU JACKSON GUINN M | 10
EXTREME TKD
 

BRONZE
6.033
 
 
RD Jaxson Warneck M | 10
FORCE OF ONE MARTIAL ARTS
 

BRONZE
5.960
 
 
PU Ryan Iverson M | 10
ONG'S TAEKWONDO - OCALA
 

# 2771

Court 2

Gender:MALE

Div:Youth (10-11)

SpeedKicking

Video Replay

GOLD
6.433
 
 
RD Aiden Warneck M | 11
FORCE OF ONE MARTIAL ARTS
 

SILVER
5.887
 
 
BR James Porter M | 10
ONG'S TAEKWONDO - OCALA
 

BRONZE
5.853
 
 
LB Anthony Swiercz M | 10
OTA CHICAGO
 

# 2763

Court 2

Gender:MALE

Div:Youth (10-11)

Virtual Sparring

Video Replay

GOLD
6.673
 
 
BL Sean Bailey M | 11
ONG'S TAEKWONDO - OCALA
 

SILVER
6.650
 
 
BL Lucas Gonzale M | 11
ONG'S TAEKWONDO - OCALA
 

BRONZE
6.361
 
 
BL Noah Kim M | 10
ONG'S TAEKWONDO - OCALA
 

# 2686

Court 2

Gender:FEMALE

Div:Youth (10-11)

Breakings

Video Replay

GOLD
6.333
 
 
PU Grace Taylor F | 11
ONG'S TAEKWONDO - OCALA
 

# 2671

Court 2

Gender:FEMALE

Div:Youth (10-11)

Weapons

Video Replay

GOLD
6.267
 
 
DB Hazel Gra Danao F | 10
DRAGON HEART TAEKWONDO ACADEMY
 

# 2796

Court 2

Gender:MALE

Div:Youth (10-11)

SpeedKicking

Video Replay

GOLD
6.500
 
 
BL JANRILL M LEE M | 10
WILDCATS TAEKWONDO
 

# 2680

Court 2

Gender:MALE

Div:Youth (10-11)

Weapons

Video Replay

GOLD
6.400
 
 
LB King Veen Cañete M | 11
DRAGON HEART TAEKWONDO ACADEMY
 

# 2774

Court 2

Gender:FEMALE

Div:Youth (10-11)

SpeedKicking

Video Replay

GOLD
5.780
 
 
PU Grace Taylor F | 11
ONG'S TAEKWONDO - OCALA
 

SILVER
5.447
 
 
WH Payton Hall F | 10
EXTREME TKD
 

# 2760

Court 2

Gender:FEMALE

Div:Youth (10-11)

Virtual Sparring

Video Replay

GOLD
5.400
 
 
DB Mikaylah santiag F | 10
EXTREME TKD
 

SILVER
5.371
 
 
RD Italia Gibson F | 11
FORCE OF ONE MARTIAL ARTS
 

BRONZE
5.025
 
 
BR Mary Harding F | 11
FORCE OF ONE MARTIAL ARTS
 

# 2762

Court 2

Gender:MALE

Div:Youth (10-11)

Virtual Sparring

Video Replay

GOLD
6.192
 
 
RD David Iordach M | 10
ONG'S TAEKWONDO - OCALA
 

SILVER
6.138
 
 
RD Jaxson Warneck M | 10
FORCE OF ONE MARTIAL ARTS
 

BRONZE
5.530
 
 
RD Aiden Warneck M | 11
FORCE OF ONE MARTIAL ARTS
 

# 2682

Court 2

Gender:MALE

Div:Cadet (12-14)

Weapons

Video Replay

GOLD
6.400
 
 
DB Shane And Cristob M | 13
DRAGON HEART TAEKWONDO ACADEMY
 

SILVER
6.333
 
 
GR Ariel Berame M | 13
DRAGON HEART TAEKWONDO ACADEMY
 

# 2673

Court 2

Gender:FEMALE

Div:Cadet (12-14)

Weapons

Video Replay

GOLD
6.400
 
 
DB Neeve Jol Cañete F | 14
DRAGON HEART TAEKWONDO ACADEMY
 

# 2676

Court 2

Gender:FEMALE

Div:Cadet (12-14)

Weapons

Video Replay

GOLD
6.400
 
 
BL Keith Mar Balinas F | 12
DRAGON HEART TAEKWONDO ACADEMY
 

# 2800

Court 2

Gender:FEMALE

Div:Cadet (12-14)

SpeedKicking

Video Replay

GOLD
6.262
 
 
2BL Manaswini Ramaswa F | 12
OTA CHICAGO
 

# 2755

Court 2

Gender:MALE

Div:Cadet (12-14)

SpeedKicking

Video Replay

GOLD
6.453
 
 
YW Giovanni Arroyo M | 12
ONG'S TAEKWONDO - SEBRINGS
 

SILVER
6.307
 
 
YW George Kokakis M | 14
ONG'S TAEKWONDO - OCALA
 

BRONZE
6.033
 
 
RD Andrew Stahura M | 14
FORCE OF ONE MARTIAL ARTS
 

# 2684

Court 2

Gender:MALE

Div:Cadet (12-14)

Weapons

Video Replay

GOLD
6.467
 
 
2BL Raiden Garner M | 13
MOD TAEKWONDO ELITE
 

# 2688

Court 2

Gender:MALE

Div:Cadet (12-14)

Breakings

Video Replay

GOLD
6.267
 
 
2BL Raiden Garner M | 13
MOD TAEKWONDO ELITE
 

# 2754

Court 2

Gender:FEMALE

Div:Cadet (12-14)

SpeedKicking

Video Replay

GOLD
6.380
 
 
DB Victoria Duchemi F | 12
FORCE OF ONE MARTIAL ARTS
 

SILVER
5.220
 
 
RD Angelina Hudz F | 12
OTA CHICAGO
 

# 2756

Court 2

Gender:FEMALE

Div:Cadet (12-14)

Virtual Sparring

Video Replay

GOLD
5.054
 
 
DB Victoria Duchemi F | 12
FORCE OF ONE MARTIAL ARTS
 

# 2757

Court 2

Gender:MALE

Div:Cadet (12-14)

Virtual Sparring

Video Replay

GOLD
6.595
 
 
BL Lenny Diaz M | 12
FORCE OF ONE MARTIAL ARTS
 

SILVER
6.488
 
 
2BL Govi Kandru M | 14
ONG'S TAEKWONDO - OCALA
 

BRONZE
6.267
 
 
BL Joaquin Gonzale M | 12
ONG'S TAEKWONDO - OCALA
 

BRONZE
5.354
 
 
2BL Raiden Garner M | 13
MOD TAEKWONDO ELITE
 

# 2758

Court 2

Gender:MALE

Div:Cadet (12-14)

Virtual Sparring

Video Replay

GOLD
5.117
 
 
RD Andrew Stahura M | 14
FORCE OF ONE MARTIAL ARTS
 

# 2759

Court 2

Gender:MALE

Div:Cadet (12-14)

SpeedKicking

Video Replay

GOLD
6.413
 
 
PU Addison Dejesus M | 12
ONG'S TAEKWONDO - OCALA
 

SILVER
6.253
 
 
RD Richard Stahura M | 13
FORCE OF ONE MARTIAL ARTS
 

# 2768

Court 2

Gender:MALE

Div:Cadet (12-14)

SpeedKicking

Video Replay

GOLD
7.373
 
 
3BL Kyle Ong M | 13
OTA CHICAGO
 

SILVER
7.053
 
 
BL Aashman Datta M | 13
OTA CHICAGO
 

BRONZE
6.700
 
 
2BL Govi Kandru M | 14
ONG'S TAEKWONDO - OCALA
 

BRONZE
6.233
 
 
2BL Raiden Garner M | 13
MOD TAEKWONDO ELITE
 

# 2764

Court 2

Gender:MALE

Div:Cadet (12-14)

SpeedKicking

Video Replay

GOLD
7.862
 
 
BL Colton Crews M | 12
ONG'S TAEKWONDO - OCALA
 

SILVER
7.357
 
 
BL Joaquin Gonzale M | 12
ONG'S TAEKWONDO - OCALA
 

BRONZE
7.157
 
 
BL Jeffrey Lin M | 12
OTA CHICAGO
 

BRONZE
6.813
 
 
BL Chase Freimut M | 13
ONG'S TAEKWONDO - SEBRINGS
 

# 2748

Court 2

Gender:MALE

Div:Junior (15-17)

SpeedKicking

Video Replay

GOLD
7.247
 
 
2BL Dimitri Hudz M | 15
OTA CHICAGO
 

SILVER
6.407
 
 
BL Josiah santiag M | 16
EXTREME TKD
 

# 2750

Court 2

Gender:MALE

Div:Junior (15-17)

SpeedKicking

Video Replay

GOLD
7.240
 
 
BL Brodric Reed M | 16
ONG'S TAEKWONDO - OCALA
 

SILVER
7.027
 
 
3BL Vageesh Ramaswa M | 16
OTA CHICAGO
 

# 2751

Court 2

Gender:MALE

Div:Junior (15-17)

Virtual Sparring


GOLD
6.709
 
 
BL Brodric Reed M | 16
ONG'S TAEKWONDO - OCALA
 

SILVER
6.421
 
 
BL Layne Woodard M | 15
ONG'S TAEKWONDO - OCALA
 

BRONZE
6.096
 
 
2BL Skylar Murray M | 16
FORCE OF ONE MARTIAL ARTS
 

# 2753

Court 2

Gender:FEMALE

Div:Junior (15-17)

Virtual Sparring

Video Replay

GOLD
6.325
 
 
BL Ana Arenas F | 15
ONG'S TAEKWONDO - OCALA
 

# 2752

Court 2

Gender:FEMALE

Div:Junior (15-17)

SpeedKicking

Video Replay

GOLD
5.913
 
 
LB Katiria Valenti F | 16
EXTREME TKD
 

# 2747

Court 2

Gender:FEMALE

Div:Under 30 (18-30)

SpeedKicking

Video Replay

GOLD
6.553
 
 
DB Shannon Masden F | 28
ONG'S TAEKWONDO - OCALA
 

# 2746

Court 2

Gender:MALE

Div:Under 40 (31-40)

SpeedKicking

Video Replay

GOLD
5.773
 
 
BL Maxwell Metallo M | 32
OTA CHICAGO
 

# 2745

Court 2

Gender:MALE

Div:Under 50 (41-50)

SpeedKicking

Video Replay

GOLD
7.127
 
 
BL Douglas Yau M | 44
MASTER PALOMA MARTIAL ARTS
 

SILVER
6.153
 
 
BL George Gu Arsenal M | 45
ONG'S TAEKWONDO - PHL