2021 International Open Hongik E-HWA USA
01/23/2021 - 01/24/2021
 
FILTERS
Event
Gender
Event Type
Division
 
 

# 1037

Court 3

Gender:OPEN

Div:COMB

Poomsae - WldClass

Pair

Video Replay

GOLD
6.400
 
 
5BL hyun sung Kim - jin young kim
HONGIK E-HWA KOREA
 

SILVER
6.000
 
 
BL Shannon Kaul - Ray Kyi
AKYI MARTIAL ARTS
 

# 1038

Court 3

Gender:OPEN

Div:COMB

Poomsae - WldClass

Pair

Video Replay

GOLD
6.000
 
 
BL Ana Arenas - Jacob Varney
ONG'S TAEKWONDO - OCALA
 

SILVER
5.684
 
 
RD Sierra Cepeda - Joshua Pippin
WORLD CHAMPION CENTER
 

BRONZE
5.684
 
 
2BL Cody Lee - Abiageal Leonard
OLYMPIC TAEKWONDO ACADEMY - FARMINGTON
 

BRONZE
5.683
 
 
2BL Andrei Turanov - zackary berlin
WORLD CHAMPION CENTER
 

# 1039

Court 3

Gender:OPEN

Div:COMB

Poomsae - WldClass

Team

Video Replay

GOLD
6.117
 
 
BL
ONG'S TAEKWONDO - OCALA
 

SILVER
5.467
 
 
RD Sierra Cepeda - Joshua Pippin - Ariana Rosado - Aydan Woodhead
WORLD CHAMPION CENTER
 

BRONZE
5.434
 
 
RD Alexis CHHENG - Andrea THEODOSE - Lenny BRUGIOTI - Lyna COLOM - Solida CHHENG
MONTPELLIER TAE KWON DO - FRANCE
 

# 1023

Court 3

Gender:MALE

Div:Under 40 (31-40)

Poomsae - WldClass

Individual

Video Replay

GOLD
6.917
 
 
5BL Jongoh Park M | 36
HONGIK E-HWA KOREA
 

SILVER
6.200
 
 
5BL MOOGYUN KIM M | 34
HONGIK E-HWA KOREA
 

BRONZE
6.100
 
 
6BL Park jonggue M | 40
HONGIK E-HWA KOREA
 

# 1024

Court 3

Gender:FEMALE

Div:Under 40 (31-40)

Poomsae - WldClass

Individual

Video Replay

GOLD
6.534
 
 
5BL jin young kim F | 37
HONGIK E-HWA KOREA
 

# 1026

Court 3

Gender:FEMALE

Div:Under 50 (41-50)

Poomsae - WldClass

Individual

Video Replay

GOLD
5.917
 
 
BL Shannon Kaul F | 44
AKYI MARTIAL ARTS
 

# 1025

Court 3

Gender:MALE

Div:Under 50 (41-50)

Poomsae - WldClass

Individual

Video Replay

GOLD
6.717
 
 
7BL Seongho Hong M | 43
HONG'S OLYMPIC TAEKWONDO ACADEMY
 

SILVER
6.167
 
 
7BL ji myung KIM M | 50
HONGIK E-HWA KOREA
 

BRONZE
6.100
 
 
6BL Ray Kyi M | 50
AKYI MARTIAL ARTS
 

# 1027

Court 3

Gender:FEMALE

Div:Under 60 (51-60)

Poomsae - WldClass

Individual

Video Replay

GOLD
6.484
 
 
4BL Krista Daniele F | 51
0-NO SCHOOL
 

SILVER
5.117
 
 
BL Susan Gasca F | 57
APEX TAEKWONDO ACADEMY
 

# 1014

Court 4

Gender:MALE

Div:Tiger (8-9)

Poomsae - WldClass

Individual


GOLD
6.033
 
 
BL Isaiah Hong M | 9
APEX TAEKWONDO ACADEMY
 

# 1040

Court 4

Gender:FEMALE

Div:Youth (10-11)

Poomsae - WldClass

Individual


GOLD
5.084
 
 
BL Vivienne Shaffne F | 10
AHN'S TAEKWONDO - SKILLMAN
 

# 1018

Court 4

Gender:MALE

Div:Youth (10-11)

Poomsae - WldClass

Individual


GOLD
6.384
 
 
BL Joshua Aguirre M | 10
TEAM EAGLES TKD
 

SILVER
5.367
 
 
BL Felix Abellan M | 11
KOREA TAEKWONDO CENTER
 

BRONZE
5.250
 
 
DB Allen Gordill M | 11
KOREA TAEKWONDO CENTER
 

BRONZE
4.967
 
 
BL Aaron Lee M | 11
MARU TAEKWONDO
 
4.884
 
 
RD William Chung M | 10
ACHIEVE MARTIAL ARTS
 

# 1017

Court 4

Gender:FEMALE

Div:Cadet (12-14)

Poomsae - WldClass

Individual


GOLD
6.684
 
 
2BL Alana Heinric F | 14
AKYI MARTIAL ARTS
 

SILVER
6.150
 
 
BL Eva Lee Ro F | 12
AKYI MARTIAL ARTS
 

BRONZE
5.700
 
 
BL Ana Arenas F | 14
ONG'S TAEKWONDO - OCALA
 

BRONZE
5.534
 
 
DB Andrea THEODOS F | 13
MONTPELLIER TAE KWON DO - FRANCE
 
5.134
 
 
BL Sierra Cepeda F | 14
WORLD CHAMPION CENTER
 
4.667
 
 
BL Sabine DeLine F | 12
APEX TAEKWONDO ACADEMY
 

# 1016

Court 4

Gender:MALE

Div:Cadet (12-14)

Poomsae - WldClass

Individual


GOLD
6.367
 
 
BL Enoch Lee M | 13
EVOLUTION MARTIAL ARTS
 

SILVER
6.034
 
 
DB Alexis CHHENG M | 14
MONTPELLIER TAE KWON DO - FRANCE
 

BRONZE
6.017
 
 
2BL Connor Tector M | 14
AKYI MARTIAL ARTS
 

BRONZE
6.017
 
 
BL Alexander Ro M | 12
AKYI MARTIAL ARTS
 
5.950
 
 
3BL Jacob Varney M | 14
ONG'S TAEKWONDO - OCALA
 
5.217
 
 
2BL Deyson Morken M | 14
APEX TAEKWONDO ACADEMY
 
5.050
 
 
2BL JAXSON FOSTER M | 14
AKYI MARTIAL ARTS
 
4.850
 
 
2BL Dylan Ko M | 13
AHN'S TAEKWONDO - SKILLMAN
 

# 1019

Court 4

Gender:MALE

Div:Junior (15-17)

Poomsae - WldClass

Individual


GOLD
6.434
 
 
3BL Adrian Kakarek M | 16
AKYI MARTIAL ARTS
 

SILVER
5.717
 
 
3BL AADHAVAN KUMARAN M | 16
AHN'S TAEKWONDO - SKILLMAN
 

BRONZE
5.617
 
 
2BL Patrick Kuprewi M | 15
AKYI MARTIAL ARTS
 

BRONZE
5.400
 
 
BL Conrad Means M | 16
ONG'S TAEKWONDO - OCALA
 
5.200
 
 
BL Lenny BRUGIOT M | 16
MONTPELLIER TAE KWON DO - FRANCE
 
5.050
 
 
3BL Cody Lee M | 17
OLYMPIC TAEKWONDO ACADEMY - FARMINGTON
 
4.800
 
 
2BL Theodore Kopalia M | 17
AHN'S TAEKWONDO - SKILLMAN
 

# 1020

Court 4

Gender:FEMALE

Div:Junior (15-17)

Poomsae - WldClass

Individual


GOLD
6.784
 
 
3BL Natalie Hong F | 16
APEX TAEKWONDO ACADEMY
 

SILVER
6.233
 
 
BL Solida CHHENG F | 17
MONTPELLIER TAE KWON DO - FRANCE
 

# 1022

Court 4

Gender:FEMALE

Div:Under 30 (18-30)

Poomsae - WldClass

Individual


GOLD
6.300
 
 
4BL Olivia Maurer F | 30
AHN'S TAEKWONDO - SKILLMAN
 

SILVER
5.984
 
 
2BL Julia McCormi F | 20
ACHIEVE MARTIAL ARTS
 

BRONZE
5.600
 
 
BL Vy Pham F | 23
OLYMPIC TAEKWONDO ACADEMY - FARMINGTON
 

# 1021

Court 4

Gender:MALE

Div:Under 30 (18-30)

Poomsae - WldClass

Individual


GOLD
6.000
 
 
5BL YongSang You M | 28
0-NO SCHOOL
 

SILVER
5.750
 
 
3BL Kenny Eng M | 18
AHN'S TAEKWONDO - SKILLMAN
 

BRONZE
5.167
 
 
2BL Sanjay Kandadi M | 18
EVOLUTION MARTIAL ARTS
 

# 913

Court 5

Gender:MALE

Div:Youth (10-11)

Poomsae - WldClass

Individual

 
 
DB Allen Gordill M | 11
KOREA TAEKWONDO CENTER
 
 
 
BL Aaron Lee M | 11
MARU TAEKWONDO
 

# 917

Court 1

Gender:FEMALE

Div:Little Jins (3-5)

Poomsae - RegClass

Individual

Video Replay

GOLD
5.933
 
 
YW An Ly Nguyen F | 5
AHN'S TAEKWONDO - SKILLMAN
 

SILVER
4.467
 
 
GR Alicia Iordach F | 5
ONG'S TAEKWONDO - OCALA
 

# 919

Court 1

Gender:MALE

Div:Dragon (6-7)

Poomsae - RegClass

Individual

Video Replay

GOLD
6.167
 
 
YW Logan Calulo M | 7
AHN'S TAEKWONDO - SKILLMAN
 

SILVER
5.267
 
 
YW Schuyler Hoyle M | 7
KOREA TAEKWONDO CENTER
 

BRONZE
4.200
 
 
GR Houston Porter M | 7
ONG'S TAEKWONDO - OCALA
 

# 920

Court 1

Gender:MALE

Div:Dragon (6-7)

Poomsae - RegClass

Individual

Video Replay

GOLD
5.700
 
 
PU Ojas Agarwal M | 7
POLARIS TAEKWONDO
 

SILVER
5.467
 
 
YW Frank Huang M | 7
AHN'S TAEKWONDO - SKILLMAN
 

# 921

Court 1

Gender:MALE

Div:Dragon (6-7)

Poomsae - RegClass

Individual

Video Replay

GOLD
6.233
 
 
LB Lucas Chiu M | 7
AKYI MARTIAL ARTS
 

SILVER
5.900
 
 
LB Pahal Patel M | 7
KOREA TAEKWONDO CENTER
 

BRONZE
5.567
 
 
RD Chad Mian M | 7
AHN'S TAEKWONDO - SKILLMAN
 

# 922

Court 1

Gender:FEMALE

Div:Dragon (6-7)

Poomsae - RegClass

Individual

Video Replay

GOLD
5.833
 
 
YW Tanesha Joshi F | 7
AHN'S TAEKWONDO - PLAINSBORO
 

# 923

Court 1

Gender:FEMALE

Div:Dragon (6-7)

Poomsae - RegClass

Individual

Video Replay

GOLD
6.200
 
 
DB Aria Bajaj F | 7
AHN'S TAEKWONDO - PLAINSBORO
 

# 924

Court 1

Gender:FEMALE

Div:Dragon (6-7)

Poomsae - RegClass

Individual

Video Replay

GOLD
5.333
 
 
BL Gabrielle DeOlive F | 7
US TAEKWONDO CENTER
 

# 1047

Court 1

Gender:MALE

Div:Cadet (12-14)

Poomsae - RegClass

Individual

Video Replay

GOLD
6.033
 
 
3BL Aydan Woodhea M | 14
WORLD CHAMPION CENTER
 

# 1048

Court 1

Gender:MALE

Div:Cadet (12-14)

Poomsae - RegClass

Individual

Video Replay

GOLD
5.725
 
 
2BL Matthew Braccia M | 12
WORLD CHAMPION CENTER
 

# 926

Court 1

Gender:MALE

Div:Cadet (12-14)

Poomsae - RegClass

Individual

Video Replay

GOLD
6.033
 
 
RD Sreejon Saha M | 12
EVOLUTION MARTIAL ARTS
 

SILVER
5.833
 
 
DB August Beaulie M | 14
CUASCUT’S ACADEMY OF MARTIAL A
 

BRONZE
5.733
 
 
RD Yash Tripath M | 14
AHN'S TAEKWONDO - PLAINSBORO
 

BRONZE
5.400
 
 
RD Matthew Tangred M | 12
HONG'S OLYMPIC TAEKWONDO ACADEMY
 

# 925

Court 1

Gender:MALE

Div:Cadet (12-14)

Poomsae - RegClass

Individual

Video Replay

GOLD
6.500
 
 
YW Nathaniel Oh M | 14
SKY TAEKWONDO - DRESHER
 

SILVER
5.900
 
 
YW Brayden Dehncke M | 13
YANG’S MARTIAL ARTS
 

BRONZE
5.633
 
 
OR Warren Nishi M | 13
KANG'S TAEKWONDO ACADEMY
 

# 944

Court 1

Gender:MALE

Div:Cadet (12-14)

Poomsae - RegClass

Individual

Video Replay

GOLD
6.533
 
 
BL Aidan Acosta M | 14
ONG'S TAEKWONDO - SEBRINGS
 

SILVER
5.267
 
 
BL John Anderso M | 14
EVOLUTION MARTIAL ARTS
 

BRONZE
4.500
 
 
BL Ethan Shlossb M | 13
AHN'S TAEKWONDO - SKILLMAN
 

# 942

Court 1

Gender:MALE

Div:Cadet (12-14)

Poomsae - RegClass

Individual

Video Replay

GOLD
5.550
 
 
BL Tyler Harwell M | 12
AHN'S TAEKWONDO - SKILLMAN
 

SILVER
5.300
 
 
BL Shiven Das M | 12
AHN'S TAEKWONDO - RARITAN
 

BRONZE
5.167
 
 
BL Pavit Singh M | 12
AHN'S TAEKWONDO - SKILLMAN
 

BRONZE
5.067
 
 
BL Daniel Baxter M | 12
HONG'S OLYMPIC TAEKWONDO ACADEMY
 

# 943

Court 1

Gender:MALE

Div:Cadet (12-14)

Poomsae - RegClass

Individual

Video Replay

GOLD
5.333
 
 
BL Akshay Maddine M | 12
AHN'S TAEKWONDO - SKILLMAN
 

SILVER
5.300
 
 
BL Sreechara Sidhart M | 13
AHN'S TAEKWONDO - RARITAN
 

# 940

Court 1

Gender:FEMALE

Div:Cadet (12-14)

Poomsae - RegClass

Individual

Video Replay

GOLD
5.633
 
 
BL Samantha Cruz F | 14
ONG'S TAEKWONDO - SEBRINGS
 

SILVER
5.100
 
 
BL RoseMary Mader F | 14
YANG’S MARTIAL ARTS
 

BRONZE
4.967
 
 
BL Chloe Luo F | 12
AHN'S TAEKWONDO - SKILLMAN
 

# 939

Court 1

Gender:FEMALE

Div:Cadet (12-14)

Poomsae - RegClass

Individual

Video Replay

GOLD
6.367
 
 
BL Leslie Is Reclusa F | 14
MOD TAEKWONDO ELITE
 

SILVER
5.967
 
 
BL Ariana Rosado F | 14
WORLD CHAMPION CENTER
 

BRONZE
5.533
 
 
BL Grace Thomas F | 13
ONG'S TAEKWONDO - OCALA
 

BRONZE
4.867
 
 
BL Anna Braem F | 13
AHN'S TAEKWONDO - SKILLMAN
 

# 938

Court 1

Gender:FEMALE

Div:Cadet (12-14)

Poomsae - RegClass

Individual

Video Replay

GOLD
6.267
 
 
LB FORTUNE V LEDESMA F | 12
DG TAEKWONDO
 

SILVER
5.400
 
 
YW Karon Joseph F | 12
AHN'S TAEKWONDO - PLAINSBORO
 

# 937

Court 1

Gender:FEMALE

Div:Cadet (12-14)

Poomsae - RegClass

Individual

Video Replay

GOLD
6.033
 
 
RD Anagha Anish F | 12
AHN'S TAEKWONDO - PLAINSBORO
 

SILVER
5.867
 
 
RD Madison Crane F | 12
WORLD CHAMPION CENTER
 

BRONZE
5.067
 
 
RD Amira El Afia F | 14
KANG'S TAEKWONDO ACADEMY
 

# 936

Court 1

Gender:FEMALE

Div:Cadet (12-14)

Poomsae - RegClass

Individual

Video Replay

GOLD
5.500
 
 
RD Rhea Agarwal F | 13
AHN'S TAEKWONDO - PLAINSBORO
 

SILVER
5.333
 
 
RD Kylie Corradi F | 13
CUASCUT’S ACADEMY OF MARTIAL A
 

BRONZE
5.133
 
 
RD Kara Allwood F | 13
BLYTHEWOOD TAEKWONDO
 

BRONZE
5.100
 
 
DB Alexine J Vino F | 13
KANG'S TAEKWONDO ACADEMY
 

# 935

Court 1

Gender:FEMALE

Div:Cadet (12-14)

Poomsae - RegClass

Individual

Video Replay

GOLD
6.233
 
 
RD Lyna COLOM F | 14
MONTPELLIER TAE KWON DO - FRANCE
 

SILVER
5.433
 
 
RD Diya Adit Pradeep F | 12
AHN'S TAEKWONDO - PLAINSBORO
 

BRONZE
4.733
 
 
RD Raaginisr Anandku F | 12
AHN'S TAEKWONDO - SKILLMAN
 

# 934

Court 1

Gender:FEMALE

Div:Cadet (12-14)

Poomsae - RegClass

Individual

Video Replay

GOLD
6.433
 
 
BR FRANCESCA GEISLER F | 12
DG TAEKWONDO
 

SILVER
6.000
 
 
RD Sharanya Kandadi F | 13
EVOLUTION MARTIAL ARTS
 

BRONZE
5.300
 
 
DB SHREYA MUNJAL F | 13
AHN'S TAEKWONDO - SKILLMAN
 

BRONZE
5.267
 
 
RD ANAIS Wilson F | 14
KANG'S TAEKWONDO ACADEMY
 

# 933

Court 1

Gender:FEMALE

Div:Cadet (12-14)

Poomsae - RegClass

Individual

Video Replay

GOLD
6.167
 
 
DB Ellen Lin F | 14
ACHIEVE MARTIAL ARTS
 

SILVER
5.433
 
 
LB AVA MAXIN LABRADO F | 12
DG TAEKWONDO
 

BRONZE
5.200
 
 
DB Allison Kirchne F | 13
CUASCUT’S ACADEMY OF MARTIAL A
 

# 931

Court 1

Gender:MALE

Div:Cadet (12-14)

Poomsae - RegClass

Individual

Video Replay

GOLD
6.067
 
 
RD Andrew Lee M | 14
AHN'S TAEKWONDO - SKILLMAN
 

SILVER
5.667
 
 
RD Xavier Velez M | 12
CUASCUT’S ACADEMY OF MARTIAL A
 

BRONZE
5.367
 
 
RD Nivedh Vasudev M | 13
AHN'S TAEKWONDO - SKILLMAN
 

BRONZE
5.000
 
 
DB Vincent Fanelli M | 14
KANG'S TAEKWONDO ACADEMY
 

# 932

Court 1

Gender:MALE

Div:Cadet (12-14)

Poomsae - RegClass

Individual

Video Replay

GOLD
6.067
 
 
RD Noah Lee M | 12
AHN'S TAEKWONDO - SKILLMAN
 

SILVER
4.733
 
 
RD Howard Xu M | 12
AHN'S TAEKWONDO - SKILLMAN
 

BRONZE
4.500
 
 
RD Bryson Carter M | 12
OLYMPIC TAEKWONDO ACADEMY - SIMSBURY
 

# 930

Court 1

Gender:MALE

Div:Cadet (12-14)

Poomsae - RegClass

Individual

Video Replay

GOLD
6.300
 
 
RD Joshua Pippin M | 12
WORLD CHAMPION CENTER
 

SILVER
5.700
 
 
RD Malachi Sanders M | 12
WORLD CHAMPION CENTER
 

BRONZE
5.133
 
 
RD Arhan Kondala M | 13
AHN'S TAEKWONDO - SKILLMAN
 

BRONZE
4.967
 
 
RD Oscar Beaulie M | 12
CUASCUT’S ACADEMY OF MARTIAL A
 

# 927

Court 1

Gender:MALE

Div:Cadet (12-14)

Poomsae - RegClass

Individual

Video Replay

GOLD
5.933
 
 
RD Ryan Durette M | 14
EVOLUTION MARTIAL ARTS
 

SILVER
5.533
 
 
DB Vijay Murali M | 12
AHN'S TAEKWONDO - PLAINSBORO
 

BRONZE
5.467
 
 
DB Matthew Finkels M | 13
AHN'S TAEKWONDO - SKILLMAN
 

BRONZE
4.500
 
 
RD Daniel Kelly M | 12
HONG'S OLYMPIC TAEKWONDO ACADEMY
 

# 929

Court 1

Gender:MALE

Div:Cadet (12-14)

Poomsae - RegClass

Individual

Video Replay

GOLD
5.500
 
 
RD Marlon Pérez M | 14
CUASCUT’S ACADEMY OF MARTIAL A
 

SILVER
5.200
 
 
DB Nathan Montgom M | 14
YANG’S MARTIAL ARTS
 

BRONZE
5.167
 
 
RD Dheer Vakada M | 13
AHN'S TAEKWONDO - SKILLMAN
 

BRONZE
4.800
 
 
RD Aayush Varanga M | 12
AHN'S TAEKWONDO - SKILLMAN
 

# 928

Court 1

Gender:MALE

Div:Cadet (12-14)

Poomsae - RegClass

Individual

Video Replay

GOLD
5.867
 
 
RD Rohan Revuru M | 12
AHN'S TAEKWONDO - PLAINSBORO
 

SILVER
5.833
 
 
RD David Lee M | 13
SKY TAEKWONDO - DRESHER
 

BRONZE
5.367
 
 
RD Abinandha Senthil M | 13
AHN'S TAEKWONDO - PLAINSBORO
 

BRONZE
4.433
 
 
BR Jacob Gueco M | 14
KANG'S TAEKWONDO ACADEMY
 

# 1049

Court 1

Gender:MALE

Div:Junior (15-17)

Poomsae - RegClass

Individual

Video Replay

GOLD
5.067
 
 
2BL Eric Li M | 15
AHN'S TAEKWONDO - RARITAN
 

# 1046

Court 1

Gender:MALE

Div:Junior (15-17)

Poomsae - RegClass

Individual

Video Replay

GOLD
5.600
 
 
3BL Jason Lee M | 17
AHN'S TAEKWONDO - RARITAN
 

# 1045

Court 1

Gender:MALE

Div:Junior (15-17)

Poomsae - RegClass

Individual

Video Replay

GOLD
5.900
 
 
PU Brodric Reed M | 15
ONG'S TAEKWONDO - OCALA
 

# 952

Court 1

Gender:FEMALE

Div:Junior (15-17)

Poomsae - RegClass

Individual

Video Replay

GOLD
6.467
 
 
DB Sana Ota F | 15
ACHIEVE MARTIAL ARTS
 

SILVER
6.067
 
 
RD Ishani Saha F | 15
EVOLUTION MARTIAL ARTS
 

BRONZE
6.000
 
 
DB Josephine Wang F | 16
AHN'S TAEKWONDO - PLAINSBORO
 

BRONZE
5.567
 
 
DB Claire Gueco F | 17
KANG'S TAEKWONDO ACADEMY
 

# 1052

Court 1

Gender:FEMALE

Div:Junior (15-17)

Poomsae - RegClass

Individual

Video Replay

GOLD
5.367
 
 
2BL Antonia Rodrigu F | 15
HONG'S OLYMPIC TAEKWONDO ACADEMY
 

# 945

Court 1

Gender:MALE

Div:Junior (15-17)

Poomsae - RegClass

Individual

Video Replay

GOLD
5.867
 
 
DB Kyan Kirchne M | 15
CUASCUT’S ACADEMY OF MARTIAL A
 

SILVER
5.833
 
 
DB Keerthan Murali M | 15
AHN'S TAEKWONDO - PLAINSBORO
 

# 949

Court 1

Gender:MALE

Div:Junior (15-17)

Poomsae - RegClass

Individual

Video Replay

GOLD
6.333
 
 
2BL Isu Hong M | 17
HONG'S OLYMPIC TAEKWONDO ACADEMY
 

SILVER
5.433
 
 
2BL Rahul Siddhar M | 16
AHN'S TAEKWONDO - RARITAN
 

BRONZE
5.167
 
 
2BL Jayden Eu Chang M | 16
SKY TAEKWONDO - DRESHER
 

# 954

Court 1

Gender:FEMALE

Div:Junior (15-17)

Poomsae - RegClass

Individual

Video Replay

GOLD
6.033
 
 
BL Michelle Kim F | 15
SKY TAEKWONDO - DRESHER
 

SILVER
5.500
 
 
BL Anjali Maddine F | 15
AHN'S TAEKWONDO - SKILLMAN
 

# 950

Court 1

Gender:MALE

Div:Junior (15-17)

Poomsae - RegClass

Individual

Video Replay

GOLD
6.500
 
 
BL Martin Joo M | 15
SKY TAEKWONDO - DRESHER
 

SILVER
5.500
 
 
BL Edward Fabian M | 15
KANG'S TAEKWONDO ACADEMY
 

# 953

Court 1

Gender:FEMALE

Div:Junior (15-17)

Poomsae - RegClass

Individual

Video Replay

GOLD
6.167
 
 
RD Sudikshya Gurung F | 15
EVOLUTION MARTIAL ARTS
 

SILVER
6.133
 
 
DB Eva Kim F | 15
AKYI MARTIAL ARTS
 

BRONZE
5.367
 
 
LB Heidi Ajila F | 16
KOREA TAEKWONDO CENTER
 

# 951

Court 1

Gender:FEMALE

Div:Junior (15-17)

Poomsae - RegClass

Individual

Video Replay

GOLD
6.567
 
 
YW Sharon Joseph F | 15
AHN'S TAEKWONDO - PLAINSBORO
 

SILVER
6.467
 
 
PU Madeline Rivette F | 15
ONG'S TAEKWONDO - OCALA
 

BRONZE
5.433
 
 
YW Nikhita Iyer F | 16
AHN'S TAEKWONDO - RARITAN
 

BRONZE
4.667
 
 
PU Regina Laude F | 15
KANG'S TAEKWONDO ACADEMY
 

# 948

Court 1

Gender:MALE

Div:Junior (15-17)

Poomsae - RegClass

Individual

Video Replay

GOLD
5.600
 
 
BL Justin Li M | 15
AHN'S TAEKWONDO - SKILLMAN
 

SILVER
5.400
 
 
BL Nathan Lim M | 15
SKY TAEKWONDO - DRESHER
 

BRONZE
4.867
 
 
BL Alex Vice M | 15
ONG'S TAEKWONDO - SEBRINGS
 

# 947

Court 1

Gender:MALE

Div:Junior (15-17)

Poomsae - RegClass

Individual

Video Replay

GOLD
5.567
 
 
BL Kaleb Kornega M | 17
ONG'S TAEKWONDO - OCALA
 

SILVER
4.867
 
 
BL Sreevatsa Sidhart M | 17
AHN'S TAEKWONDO - RARITAN
 

# 946

Court 1

Gender:MALE

Div:Junior (15-17)

Poomsae - RegClass

Individual

Video Replay

GOLD
5.833
 
 
RD Steven Ch Castro M | 15
KOREA TAEKWONDO CENTER
 

SILVER
5.300
 
 
RD Sebastian ROJANO M | 16
0-NO SCHOOL
 

BRONZE
4.200
 
 
RD Dylan Van Dyk M | 15
KANG'S TAEKWONDO ACADEMY
 

# 955

Court 1

Gender:FEMALE

Div:Junior (15-17)

Poomsae - RegClass

Individual

Video Replay

GOLD
5.967
 
 
BL Elayne Arenas F | 17
ONG'S TAEKWONDO - OCALA
 

SILVER
5.700
 
 
BL Alexia Fuentes F | 16
MARU TAEKWONDO
 

BRONZE
5.333
 
 
BL Emily Secor F | 17
WORLD CHAMPION CENTER
 

# 956

Court 1

Gender:MALE

Div:Under 30 (18-30)

Poomsae - RegClass

Individual

Video Replay

GOLD
5.867
 
 
BL Christoph Carlone M | 29
HONG'S OLYMPIC TAEKWONDO ACADEMY
 

SILVER
5.533
 
 
OR Emran maiwand M | 26
KANG'S TAEKWONDO ACADEMY
 

# 957

Court 1

Gender:MALE

Div:Under 30 (18-30)

Poomsae - RegClass

Individual

Video Replay

GOLD
5.900
 
 
BL Noel LaRosa M | 26
AKYI MARTIAL ARTS
 

SILVER
5.467
 
 
BL Gio De Los M | 23
ONG'S TAEKWONDO - OCALA
 

BRONZE
5.067
 
 
BL Adam Warren M | 18
KANG'S TAEKWONDO ACADEMY
 

# 958

Court 1

Gender:MALE

Div:Under 30 (18-30)

Poomsae - RegClass

Individual

Video Replay

GOLD
6.200
 
 
3BL Jared Clark M | 22
CUASCUT’S ACADEMY OF MARTIAL A
 

SILVER
5.933
 
 
3BL Kenny Eng M | 18
AHN'S TAEKWONDO - SKILLMAN
 

# 959

Court 1

Gender:MALE

Div:Under 30 (18-30)

Poomsae - RegClass

Individual

Video Replay

GOLD
6.633
 
 
5BL YongSang You M | 28
0-NO SCHOOL
 

SILVER
6.400
 
 
4BL yong woo LEE M | 24
HONGIK E-HWA KOREA
 

# 960

Court 1

Gender:FEMALE

Div:Under 30 (18-30)

Poomsae - RegClass

Individual

Video Replay

GOLD
5.567
 
 
YW Channing Raver F | 28
CUASCUT’S ACADEMY OF MARTIAL A
 

SILVER
5.467
 
 
YW McKenzie Raver F | 28
CUASCUT’S ACADEMY OF MARTIAL A
 

BRONZE
5.100
 
 
YW Bethany Lewalle F | 18
YANG’S MARTIAL ARTS
 

# 961

Court 1

Gender:FEMALE

Div:Under 30 (18-30)

Poomsae - RegClass

Individual

Video Replay

GOLD
5.567
 
 
RD Nayibi Ajila F | 19
KOREA TAEKWONDO CENTER
 

SILVER
5.300
 
 
RD Tiara Swinson F | 28
AHN'S TAEKWONDO - PLAINSBORO
 

# 962

Court 1

Gender:FEMALE

Div:Under 30 (18-30)

Poomsae - RegClass

Individual

Video Replay

GOLD
6.000
 
 
BL Tricia Means F | 19
ONG'S TAEKWONDO - OCALA
 

SILVER
5.500
 
 
BL Elizabeth Velez F | 18
EVOLUTION MARTIAL ARTS
 

# 1050

Court 1

Gender:FEMALE

Div:Under 30 (18-30)

Poomsae - RegClass

Individual

Video Replay

GOLD
6.067
 
 
5BL eun ji you F | 26
HONGIK E-HWA KOREA
 

# 964

Court 1

Gender:FEMALE

Div:Under 40 (31-40)

Poomsae - RegClass

Individual

Video Replay

GOLD
5.700
 
 
BR Flavia Rodrigu F | 33
US TAEKWONDO CENTER
 

SILVER
5.500
 
 
RD Maria Juca F | 40
KOREA TAEKWONDO CENTER
 

# 963

Court 1

Gender:FEMALE

Div:Under 40 (31-40)

Poomsae - RegClass

Individual

Video Replay

GOLD
5.933
 
 
YW Miriya Chamber F | 39
AHN'S TAEKWONDO - SKILLMAN
 

SILVER
5.733
 
 
YW Crystal Patters F | 32
BLYTHEWOOD TAEKWONDO
 

BRONZE
4.900
 
 
PU Sreevarsh Mudhulu F | 35
POLARIS TAEKWONDO
 

# 1051

Court 1

Gender:FEMALE

Div:Under 60 (51-60)

Poomsae - RegClass

Individual

Video Replay

GOLD
5.133
 
 
BL Nanthini Parthas F | 53
AHN'S TAEKWONDO - SKILLMAN
 

# 965

Court 1

Gender:MALE

Div:Under 60 (51-60)

Poomsae - RegClass

Individual

Video Replay

GOLD
5.800
 
 
YW Darren Cornwel M | 52
YANG’S MARTIAL ARTS
 

# 966

Court 1

Gender:FEMALE

Div:Under 60 (51-60)

Poomsae - RegClass

Individual

Video Replay

GOLD
5.867
 
 
5BL Audrey Crawfor F | 56
BLYTHEWOOD TAEKWONDO
 

SILVER
5.767
 
 
5BL Mi Suk An F | 56
HONGIK E-HWA KOREA
 

BRONZE
5.467
 
 
3BL Lori Katcher F | 52
0-NO SCHOOL
 

# 1044

Court 1

Gender:FEMALE

Div:Under 60 (51-60)

Poomsae - RegClass

Individual

Video Replay

GOLD
5.667
 
 
GR Monica Glazier F | 52
BLYTHEWOOD TAEKWONDO
 

# 967

Court 1

Gender:MALE

Div:Under 65 (61-65)

Poomsae - RegClass

Individual


GOLD
6.333
 
 
5BL Ronald Durham M | 61
ONG'S TAEKWONDO - OCALA
 

# 1042

Court 2

Gender:OPEN

Div:COMB

Poomsae - RegClass

Individual

 

# 968

Court 2

Gender:MALE

Div:Tiger (8-9)

Poomsae - RegClass

Individual

Video Replay

GOLD
5.967
 
 
GR Daniel Karpiak M | 8
ACHIEVE MARTIAL ARTS
 

SILVER
5.533
 
 
YW Ethan Kim M | 9
SKY TAEKWONDO - DRESHER
 

BRONZE
5.367
 
 
YW Benjamin Park M | 9
SKY TAEKWONDO - DRESHER
 

BRONZE
5.300
 
 
GR Joshua Gonzale M | 8
KANG'S TAEKWONDO ACADEMY
 

# 984

Court 2

Gender:FEMALE

Div:Tiger (8-9)

Poomsae - RegClass

Individual

Video Replay

GOLD
5.467
 
 
RD Imogen Osborn F | 9
HONG'S OLYMPIC TAEKWONDO ACADEMY
 

SILVER
5.033
 
 
RD Joya Rathod F | 9
AHN'S TAEKWONDO - SKILLMAN
 

BRONZE
4.933
 
 
RD Cosette Sierra F | 8
AHN'S TAEKWONDO - SKILLMAN
 

# 986

Court 2

Gender:FEMALE

Div:Tiger (8-9)

Poomsae - RegClass

Individual

Video Replay

GOLD
5.467
 
 
BL Zara Nusir F | 9
WORLD CHAMPION CENTER
 

SILVER
5.433
 
 
BL Isabella Griffin F | 9
WORLD CHAMPION CENTER
 

# 982

Court 2

Gender:FEMALE

Div:Tiger (8-9)

Poomsae - RegClass

Individual

Video Replay

GOLD
5.733
 
 
RD Maisy Shaffne F | 8
AHN'S TAEKWONDO - SKILLMAN
 

SILVER
4.767
 
 
RD Maya Masterm F | 8
WORLD CHAMPION CENTER
 

# 981

Court 2

Gender:FEMALE

Div:Tiger (8-9)

Poomsae - RegClass

Individual

Video Replay

GOLD
5.700
 
 
DB Josselyn Gordill F | 8
KOREA TAEKWONDO CENTER
 

SILVER
5.400
 
 
RD Harmin Chadha F | 8
AHN'S TAEKWONDO - SKILLMAN
 

BRONZE
4.833
 
 
RD Elise Koehl F | 9
AHN'S TAEKWONDO - SKILLMAN
 

# 980

Court 2

Gender:FEMALE

Div:Tiger (8-9)

Poomsae - RegClass

Individual

Video Replay

GOLD
5.133
 
 
DB Isabella Velez F | 8
CUASCUT’S ACADEMY OF MARTIAL A
 

SILVER
5.100
 
 
DB aadya sundara F | 9
AHN'S TAEKWONDO - PLAINSBORO
 

BRONZE
4.600
 
 
RD Mai Nguyen F | 8
AHN'S TAEKWONDO - SKILLMAN
 

BRONZE
4.467
 
 
RD Bailey Moran F | 8
HONG'S OLYMPIC TAEKWONDO ACADEMY
 

# 979

Court 2

Gender:FEMALE

Div:Tiger (8-9)

Poomsae - RegClass

Individual

Video Replay

GOLD
5.667
 
 
WH Marina McMahon F | 9
ACHIEVE MARTIAL ARTS
 

SILVER
5.333
 
 
YW Nikita Agarwal F | 8
AHN'S TAEKWONDO - PLAINSBORO
 

BRONZE
5.133
 
 
YW Victoria Pelka F | 9
HONG'S OLYMPIC TAEKWONDO ACADEMY
 

# 978

Court 2

Gender:FEMALE

Div:Tiger (8-9)

Poomsae - RegClass

Individual

Video Replay

GOLD
5.867
 
 
YW ALANI MAR LABRADO F | 9
DG TAEKWONDO
 

SILVER
5.400
 
 
YW Tanishi Mitra F | 9
AHN'S TAEKWONDO - PLAINSBORO
 

BRONZE
4.400
 
 
YW Samantha Pedigo F | 8
YANG’S MARTIAL ARTS
 

# 976

Court 2

Gender:MALE

Div:Tiger (8-9)

Poomsae - RegClass

Individual

Video Replay

GOLD
5.500
 
 
BL Jasper Bartlet M | 9
WORLD CHAMPION CENTER
 

SILVER
5.067
 
 
BL Andy Nakamur M | 9
ONG'S TAEKWONDO - OCALA
 

# 975

Court 2

Gender:MALE

Div:Tiger (8-9)

Poomsae - RegClass

Individual

Video Replay

GOLD
5.300
 
 
RD Grant Thebeau M | 9
WORLD CHAMPION CENTER
 

SILVER
5.267
 
 
RD Lucas Cuascut M | 9
CUASCUT’S ACADEMY OF MARTIAL A
 

BRONZE
5.167
 
 
RD Aditya Shah M | 9
AHN'S TAEKWONDO - SKILLMAN
 

# 974

Court 2

Gender:MALE

Div:Tiger (8-9)

Poomsae - RegClass

Individual

Video Replay

GOLD
5.533
 
 
DB Chase Hinton M | 9
YANG’S MARTIAL ARTS
 

SILVER
5.367
 
 
RD Guhan Anandku M | 9
AHN'S TAEKWONDO - SKILLMAN
 

BRONZE
5.300
 
 
DB Bryson Vizzi M | 8
WORLD CHAMPION CENTER
 

BRONZE
4.833
 
 
RD Gabriel Durbin M | 9
POLARIS TAEKWONDO
 

# 969

Court 2

Gender:MALE

Div:Tiger (8-9)

Poomsae - RegClass

Individual

Video Replay

GOLD
5.367
 
 
YW Sergio Arangur M | 8
AHN'S TAEKWONDO - SKILLMAN
 

SILVER
5.133
 
 
YW Alex Kim M | 9
SKY TAEKWONDO - DRESHER
 

BRONZE
4.867
 
 
GR James Porter M | 9
ONG'S TAEKWONDO - OCALA
 

# 973

Court 2

Gender:MALE

Div:Tiger (8-9)

Poomsae - RegClass

Individual

Video Replay

GOLD
5.967
 
 
DB Caden Jones M | 9
WORLD CHAMPION CENTER
 

SILVER
5.933
 
 
RD RED RHOUA LOSERIA M | 9
DG TAEKWONDO
 

BRONZE
5.267
 
 
RD Noble Do M | 9
HONG'S OLYMPIC TAEKWONDO ACADEMY
 

BRONZE
4.833
 
 
RD Shailin Patel M | 8
AHN'S TAEKWONDO - SKILLMAN
 

# 972

Court 2

Gender:MALE

Div:Tiger (8-9)

Poomsae - RegClass

Individual

Video Replay

GOLD
5.600
 
 
DB Jyles Morales M | 9
WORLD CHAMPION CENTER
 

SILVER
5.400
 
 
RD Victor Peres M | 9
AHN'S TAEKWONDO - SKILLMAN
 

BRONZE
5.233
 
 
RD Cameron Baird M | 9
HONG'S OLYMPIC TAEKWONDO ACADEMY
 

BRONZE
4.833
 
 
RD Jeet Mazumda M | 8
AHN'S TAEKWONDO - SKILLMAN
 

# 971

Court 2

Gender:MALE

Div:Tiger (8-9)

Poomsae - RegClass

Individual

Video Replay

GOLD
5.733
 
 
RD Callum Foo M | 9
AHN'S TAEKWONDO - PLAINSBORO
 

SILVER
5.433
 
 
RD Aiden Slan M | 9
KANG'S TAEKWONDO ACADEMY
 

BRONZE
5.300
 
 
RD Christoph Bourne M | 8
HONG'S OLYMPIC TAEKWONDO ACADEMY
 

BRONZE
4.767
 
 
RD Nitin Shah M | 8
AHN'S TAEKWONDO - SKILLMAN
 

# 970

Court 2

Gender:MALE

Div:Tiger (8-9)

Poomsae - RegClass

Individual

Video Replay

GOLD
5.700
 
 
YW Gyuhyeon Park M | 9
SKY TAEKWONDO - DRESHER
 

SILVER
5.500
 
 
DB David Iordach M | 9
ONG'S TAEKWONDO - OCALA
 

BRONZE
5.300
 
 
YW Kieran Besada M | 8
SKY TAEKWONDO - DRESHER
 

# 989

Court 2

Gender:MALE

Div:Youth (10-11)

Poomsae - RegClass

Individual

Video Replay

GOLD
5.733
 
 
YW Melé Pottle M | 10
AHN'S TAEKWONDO - SKILLMAN
 

SILVER
5.633
 
 
YW Joseph Oh M | 11
SKY TAEKWONDO - DRESHER
 

BRONZE
4.900
 
 
YW Harker Bennett M | 10
HONG'S OLYMPIC TAEKWONDO ACADEMY
 

# 988

Court 2

Gender:MALE

Div:Youth (10-11)

Poomsae - RegClass

Individual

Video Replay

GOLD
5.367
 
 
YW Vincent Carr M | 11
SKY TAEKWONDO - DRESHER
 

SILVER
5.100
 
 
YW Kiyoshi Lamiran M | 10
YANG’S MARTIAL ARTS
 

BRONZE
5.075
 
 
YW Chayton Bura M | 10
HONG'S OLYMPIC TAEKWONDO ACADEMY
 
 
 
PU Kyiel Victori M | 10
KANG'S TAEKWONDO ACADEMY
 

# 987

Court 2

Gender:MALE

Div:Youth (10-11)

Poomsae - RegClass

Individual

Video Replay

GOLD
5.533
 
 
YW Liam Wynn M | 10
AHN'S TAEKWONDO - SKILLMAN
 

SILVER
5.400
 
 
YW Mason Koch M | 10
0-NO SCHOOL
 

BRONZE
5.100
 
 
YW Gyu-min Park M | 11
SKY TAEKWONDO - DRESHER
 

BRONZE
5.000
 
 
YW Nikhil Siddhar M | 11
AHN'S TAEKWONDO - RARITAN
 

# 992

Court 2

Gender:MALE

Div:Youth (10-11)

Poomsae - RegClass

Individual

Video Replay

GOLD
5.833
 
 
RD Felix Lim M | 11
SKY TAEKWONDO - DRESHER
 

SILVER
5.567
 
 
RD Atharv Kumar M | 11
AHN'S TAEKWONDO - SKILLMAN
 

BRONZE
4.833
 
 
RD Bryson Babiker M | 10
CUASCUT’S ACADEMY OF MARTIAL A
 

BRONZE
4.833
 
 
BR Max Raspudi M | 11
KANG'S TAEKWONDO ACADEMY
 

# 1053

Court 2

Gender:MALE

Div:Youth (10-11)

Poomsae - RegClass

Individual

Video Replay

GOLD
5.767
 
 
2BL zackary berlin M | 10
WORLD CHAMPION CENTER
 

# 1004

Court 2

Gender:FEMALE

Div:Youth (10-11)

Poomsae - RegClass

Individual

Video Replay

GOLD
6.500
 
 
RD Sofia VALENTI F | 11
MONTPELLIER TAE KWON DO - FRANCE
 

SILVER
6.200
 
 
DB Anna Perry F | 10
AKYI MARTIAL ARTS
 

BRONZE
5.333
 
 
RD Paniz Ghasemi F | 10
AHN'S TAEKWONDO - PLAINSBORO
 

BRONZE
5.300
 
 
RD Reesha Mazumda F | 11
AHN'S TAEKWONDO - SKILLMAN
 

# 990

Court 2

Gender:MALE

Div:Youth (10-11)

Poomsae - RegClass

Individual

Video Replay

GOLD
6.500
 
 
RD Kymani NOUBOU M | 10
MONTPELLIER TAE KWON DO - FRANCE
 

SILVER
5.900
 
 
RD Yuvaan Desai M | 11
EVOLUTION MARTIAL ARTS
 

BRONZE
5.500
 
 
RD Rocky Lu M | 11
AHN'S TAEKWONDO - PLAINSBORO
 

BRONZE
4.900
 
 
RD Chase Moran M | 10
HONG'S OLYMPIC TAEKWONDO ACADEMY
 

# 991

Court 2

Gender:MALE

Div:Youth (10-11)

Poomsae - RegClass

Individual

Video Replay

GOLD
5.900
 
 
RD John Lee M | 10
SKY TAEKWONDO - DRESHER
 

SILVER
5.200
 
 
DB ARAV MUNJAL M | 10
AHN'S TAEKWONDO - SKILLMAN
 

BRONZE
5.133
 
 
BR Oliver Beverid M | 11
KANG'S TAEKWONDO ACADEMY
 

BRONZE
5.100
 
 
RD Declan Potter M | 10
CUASCUT’S ACADEMY OF MARTIAL A
 

# 1008

Court 2

Gender:FEMALE

Div:Youth (10-11)

Poomsae - RegClass

Individual

Video Replay

GOLD
5.733
 
 
BL Vivienne Shaffne F | 10
AHN'S TAEKWONDO - SKILLMAN
 

SILVER
5.467
 
 
BL Maya Kanicky F | 10
WORLD CHAMPION CENTER
 

BRONZE
5.167
 
 
BL Diya Pothine F | 11
AHN'S TAEKWONDO - SKILLMAN
 

# 1007

Court 2

Gender:FEMALE

Div:Youth (10-11)

Poomsae - RegClass

Individual

Video Replay

GOLD
5.533
 
 
RD Georgia Friedma F | 11
AHN'S TAEKWONDO - SKILLMAN
 

SILVER
5.133
 
 
RD Samyukta Iyer F | 10
AHN'S TAEKWONDO - PLAINSBORO
 

BRONZE
4.933
 
 
RD Emilie Fortier F | 10
HONG'S OLYMPIC TAEKWONDO ACADEMY
 

# 1006

Court 2

Gender:FEMALE

Div:Youth (10-11)

Poomsae - RegClass

Individual

Video Replay

GOLD
6.267
 
 
RD Taliah SHAQURA F | 10
MONTPELLIER TAE KWON DO - FRANCE
 

SILVER
5.400
 
 
RD Naisha Singh F | 10
AHN'S TAEKWONDO - SKILLMAN
 

BRONZE
5.333
 
 
RD Anya Tripath F | 10
AHN'S TAEKWONDO - PLAINSBORO
 

BRONZE
4.867
 
 
BR Halena Martine F | 10
KANG'S TAEKWONDO ACADEMY
 

# 1005

Court 2

Gender:FEMALE

Div:Youth (10-11)

Poomsae - RegClass

Individual

Video Replay

GOLD
5.700
 
 
RD Sadhana Karthik F | 11
AHN'S TAEKWONDO - PLAINSBORO
 

SILVER
4.800
 
 
RD Emily Tangred F | 10
HONG'S OLYMPIC TAEKWONDO ACADEMY
 

BRONZE
4.600
 
 
RD Brielle Durbin F | 10
POLARIS TAEKWONDO
 

# 1003

Court 2

Gender:FEMALE

Div:Youth (10-11)

Poomsae - RegClass

Individual

Video Replay

GOLD
5.533
 
 
PU Sofia Quintan F | 11
KANG'S TAEKWONDO ACADEMY
 

SILVER
4.900
 
 
YW Mika Josepf F | 10
SKY TAEKWONDO - DRESHER
 

# 1002

Court 2

Gender:MALE

Div:Youth (10-11)

Poomsae - RegClass

Individual

Video Replay

GOLD
5.433
 
 
BL William Chamber M | 10
AHN'S TAEKWONDO - SKILLMAN
 

SILVER
4.700
 
 
BL Noah Jadico M | 10
AHN'S TAEKWONDO - SKILLMAN
 

# 1001

Court 2

Gender:MALE

Div:Youth (10-11)

Poomsae - RegClass

Individual

Video Replay

GOLD
5.333
 
 
BL Austin Gross M | 10
WORLD CHAMPION CENTER
 

SILVER
5.033
 
 
BL Eshaan Pathak M | 10
AHN'S TAEKWONDO - SKILLMAN
 

BRONZE
4.767
 
 
BL Nicolas Braem M | 11
AHN'S TAEKWONDO - SKILLMAN
 

# 999

Court 2

Gender:MALE

Div:Youth (10-11)

Poomsae - RegClass

Individual

Video Replay

GOLD
5.700
 
 
BL Zander Brown M | 10
WORLD CHAMPION CENTER
 

SILVER
5.300
 
 
BL Neeraj Vasudev M | 11
AHN'S TAEKWONDO - SKILLMAN
 

BRONZE
4.967
 
 
BL Tristan Baird M | 11
HONG'S OLYMPIC TAEKWONDO ACADEMY
 

BRONZE
4.367
 
 
BL William Koehl M | 11
AHN'S TAEKWONDO - SKILLMAN
 

# 998

Court 2

Gender:MALE

Div:Youth (10-11)

Poomsae - RegClass

Individual

Video Replay

GOLD
5.500
 
 
BL Aiden Daly M | 11
AHN'S TAEKWONDO - SKILLMAN
 

SILVER
5.333
 
 
BL Nicholas Fisanic M | 10
WORLD CHAMPION CENTER
 

BRONZE
5.133
 
 
BL Colton Crews M | 11
ONG'S TAEKWONDO - OCALA
 

BRONZE
4.867
 
 
BL Marshall Barnes M | 11
AHN'S TAEKWONDO - SKILLMAN
 

# 997

Court 2

Gender:MALE

Div:Youth (10-11)

Poomsae - RegClass

Individual

Video Replay

GOLD
4.933
 
 
BL Matthew Mader M | 11
YANG’S MARTIAL ARTS
 

SILVER
4.800
 
 
BL Joshua Smith M | 11
ONG'S TAEKWONDO - SEBRINGS
 

BRONZE
4.700
 
 
BL Miles Giblin M | 10
AHN'S TAEKWONDO - SKILLMAN
 

BRONZE
4.267
 
 
BL Nidhish Iyer M | 11
AHN'S TAEKWONDO - RARITAN
 

# 995

Court 2

Gender:MALE

Div:Youth (10-11)

Poomsae - RegClass

Individual

Video Replay

GOLD
5.667
 
 
RD Avinav Prem An M | 10
POLARIS TAEKWONDO
 

SILVER
5.467
 
 
RD MIGUEL SA SO M | 10
DG TAEKWONDO
 

BRONZE
5.333
 
 
RD Daniel Nava M | 10
WORLD CHAMPION CENTER
 

BRONZE
5.267
 
 
DB Vlad Bujor M | 10
WORLD CHAMPION CENTER
 

# 996

Court 2

Gender:MALE

Div:Youth (10-11)

Poomsae - RegClass

Individual

Video Replay

GOLD
4.867
 
 
RD Avyan Gupta M | 10
AHN'S TAEKWONDO - SKILLMAN
 

SILVER
4.667
 
 
RD Sebastian Masterm M | 10
WORLD CHAMPION CENTER
 
 
 
BR Kaelen Favroth M | 10
KANG'S TAEKWONDO ACADEMY
 

# 994

Court 2

Gender:MALE

Div:Youth (10-11)

Poomsae - RegClass

Individual

Video Replay

GOLD
6.333
 
 
RD Gavin Song M | 11
WORLD CHAMPION CENTER
 

SILVER
5.400
 
 
RD Jordan Clarke M | 10
HONG'S OLYMPIC TAEKWONDO ACADEMY
 

BRONZE
5.367
 
 
RD Omar El Afia M | 11
KANG'S TAEKWONDO ACADEMY
 

# 993

Court 2

Gender:MALE

Div:Youth (10-11)

Poomsae - RegClass

Individual

Video Replay

GOLD
5.533
 
 
RD Bricen Stieber M | 11
CUASCUT’S ACADEMY OF MARTIAL A
 

SILVER
4.933
 
 
BR Michael Raspudi M | 11
KANG'S TAEKWONDO ACADEMY
 

BRONZE
3.967
 
 
RD Atharva Chobe M | 10
AHN'S TAEKWONDO - SKILLMAN
 

# 1009

Court 2

Gender:FEMALE

Div:Youth (10-11)

Poomsae - RegClass

Individual

Video Replay

GOLD
5.833
 
 
BL Avery Couchma F | 11
SKY TAEKWONDO - DRESHER
 

SILVER
5.333
 
 
BL Juliet Palombo F | 11
SKY TAEKWONDO - DRESHER
 

BRONZE
5.033
 
 
BL Aarti Pothine F | 11
AHN'S TAEKWONDO - SKILLMAN
 

# 1043

Court 2

Gender:MALE

Div:Under 50 (41-50)

Poomsae - RegClass

Individual

Video Replay

GOLD
5.700
 
 
RD Robert Koehl M | 43
AHN'S TAEKWONDO - SKILLMAN
 

SILVER
5.367
 
 
DB Tim OMeara M | 42
ONG'S TAEKWONDO - OCALA
 

BRONZE
5.100
 
 
RD Firas Eladoum M | 48
AHN'S TAEKWONDO - SKILLMAN
 

# 1010

Court 2

Gender:FEMALE

Div:Under 50 (41-50)

Poomsae - RegClass

Individual

Video Replay

GOLD
5.433
 
 
YW Heidi Singh F | 50
AHN'S TAEKWONDO - SKILLMAN
 

SILVER
5.300
 
 
GR Melissa OMeara F | 41
ONG'S TAEKWONDO - OCALA
 

# 1011

Court 2

Gender:FEMALE

Div:Under 50 (41-50)

Poomsae - RegClass

Individual

Video Replay

GOLD
5.900
 
 
LB Roxanne Abellan F | 43
KOREA TAEKWONDO CENTER
 

# 1013

Court 2

Gender:FEMALE

Div:Under 50 (41-50)

Poomsae - RegClass

Individual

Video Replay

GOLD
5.500
 
 
BL Yamin Wu F | 47
AHN'S TAEKWONDO - SKILLMAN
 
 
 
BL Amy OConnel F | 49
AHN'S TAEKWONDO - RARITAN
 

# 1012

Court 2

Gender:FEMALE

Div:Under 50 (41-50)

Poomsae - RegClass

Individual

Video Replay

GOLD
5.967
 
 
GR Renee Porter F | 47
ONG'S TAEKWONDO - OCALA
 

SILVER
5.733
 
 
YW Jane Zhang F | 43
AHN'S TAEKWONDO - RARITAN
 

# 983

Court 3

Gender:OPEN

Div:COMB

Poomsae - RegClass

Pair

Video Replay

GOLD
5.400
 
 
GR Kara Allwood - Monica Glazier
BLYTHEWOOD TAEKWONDO
 

SILVER
5.233
 
 
OR
ONG'S TAEKWONDO - OCALA
 

BRONZE
4.833
 
 
PU Kyiel Victoria - Enrique Victoria
KANG'S TAEKWONDO ACADEMY
 

# 1028

Court 3

Gender:OPEN

Div:COMB

Poomsae - RegClass

Pair

Video Replay

GOLD
5.733
 
 
DB Sana Ota - Ellen Lin
ACHIEVE MARTIAL ARTS
 

SILVER
5.500
 
 
RD Maisy Shaffner - Edward Shaffner
AHN'S TAEKWONDO - SKILLMAN
 

BRONZE
5.467
 
 
LB Heidi Ajila - Nayibi Ajila
KOREA TAEKWONDO CENTER
 

BRONZE
4.900
 
 
BR Max Raspudic - Michael Raspudic
KANG'S TAEKWONDO ACADEMY
 

# 1029

Court 3

Gender:OPEN

Div:COMB

Poomsae - RegClass

Pair

Video Replay

GOLD
5.367
 
 
LB Felix Abellana - Roxanne Abellana
KOREA TAEKWONDO CENTER
 

SILVER
5.000
 
 
RD Jyles Morales - Grant Thebeau
WORLD CHAMPION CENTER
 

BRONZE
5.000
 
 
RD Yash Tripathi - Anya Tripathi
AHN'S TAEKWONDO - PLAINSBORO
 

BRONZE
4.700
 
 
DB Kyan Kirchner - Allison Kirchner
CUASCUT’S ACADEMY OF MARTIAL A
 

# 1030

Court 3

Gender:OPEN

Div:COMB

Poomsae - RegClass

Pair

Video Replay

GOLD
5.333
 
 
DB Caden Jones - Austin Gross
WORLD CHAMPION CENTER
 

SILVER
4.700
 
 
DB Victoria Kozlov - Daniel Kozlov
KANG'S TAEKWONDO ACADEMY
 

# 1031

Court 3

Gender:OPEN

Div:COMB

Poomsae - RegClass

Pair

Video Replay

GOLD
5.100
 
 
RD Madison Crane - Malachi Sanders
WORLD CHAMPION CENTER
 

SILVER
5.067
 
 
RD Amira El Afia - Omar El Afia
KANG'S TAEKWONDO ACADEMY
 

BRONZE
4.900
 
 
BL Sofia Rivera-Cordero - Zara Nusir
WORLD CHAMPION CENTER
 

BRONZE
4.867
 
 
RD Maya Masterman - Sebastian Masterman
WORLD CHAMPION CENTER
 

# 1032

Court 3

Gender:OPEN

Div:COMB

Poomsae - RegClass

Pair

Video Replay

GOLD
6.167
 
 
BL
ONG'S TAEKWONDO - OCALA
 

SILVER
5.367
 
 
BL Aaron Lee - Alexia Fuentes
MARU TAEKWONDO
 

BRONZE
5.100
 
 
BL Sreecharan Sidharthan - Sreevatsan Sidharthan
AHN'S TAEKWONDO - RARITAN
 

BRONZE
5.033
 
 
BL Isabella Griffin - Maya Kanicky
WORLD CHAMPION CENTER
 

# 1033

Court 3

Gender:OPEN

Div:COMB

Poomsae - RegClass

Pair

Video Replay

GOLD
5.533
 
 
BL
ONG'S TAEKWONDO - OCALA
 

SILVER
5.333
 
 
BL Matthew Bracciale - Emily Secor
WORLD CHAMPION CENTER
 

BRONZE
5.133
 
 
BL Chloe Luo - Yamin Wu
AHN'S TAEKWONDO - SKILLMAN
 

# 977

Court 3

Gender:OPEN

Div:COMB

Poomsae - RegClass

Pair

Video Replay

GOLD
5.300
 
 
YW McKenzie Raver - Channing Raver
CUASCUT’S ACADEMY OF MARTIAL A
 

SILVER
5.200
 
 
OR
ONG'S TAEKWONDO - OCALA
 

BRONZE
4.967
 
 
YW Eric Li - Jane Zhang
AHN'S TAEKWONDO - RARITAN
 

BRONZE
4.900
 
 
GR Joshua Gonzalez - Joshua Gonzalez
KANG'S TAEKWONDO ACADEMY
 

# 1034

Court 3

Gender:OPEN

Div:COMB

Poomsae - RegClass

Team

Video Replay

GOLD
5.367
 
 
RD Madison Crane - Malachi Sanders - Matthew Bracciale - Emily Secor
WORLD CHAMPION CENTER
 

SILVER
4.900
 
 
DB Allen Gordillo - Josselyn Gordillo - Maria Juca
KOREA TAEKWONDO CENTER
 

BRONZE
4.867
 
 
DB Grant Thebeau - Bryson Vizzi - Jyles Morales
WORLD CHAMPION CENTER
 

# 1035

Court 3

Gender:OPEN

Div:COMB

Poomsae - RegClass

Team

Video Replay

GOLD
5.400
 
 
RD Edward Shaffner - Maisy Shaffner - Vivienne Shaffner
AHN'S TAEKWONDO - SKILLMAN
 

SILVER
5.333
 
 
RD Austin Gross - Caden Jones - Gavin Song
WORLD CHAMPION CENTER
 

# 1036

Court 3

Gender:OPEN

Div:COMB

Poomsae - RegClass

Team

Video Replay

GOLD
5.133
 
 
BL Maya Kanicky - Isabella Griffin - Zara Nusir - Sofia Rivera-Cordero
WORLD CHAMPION CENTER
 

# 1015

Court 3

Gender:FEMALE

Div:Tiger (8-9)

Poomsae - RegClass

Individual

Video Replay

GOLD
5.433
 
 
BL Sofia Rivera- F | 8
WORLD CHAMPION CENTER